Polski
Gamereactor
wiadomości
Road House

Road House to jak dotąd największy debiut filmowy Prime Video

Film z Jake'iem Gyllenhaalem w roli głównej przyciągnął ponad 50 milionów wyświetleń.

HQ

Road House najwyraźniej był już ogromnym sukcesem dla Amazon MGM Studios i Prime Video, ponieważ remake, w którym główną rolę gra Jake Gyllenhaal, obok Danieli Melchior, Billy'ego Magnussena, Darrena Barneta, a nawet Conora McGregora, stał się największym jak dotąd debiutem streamera w streamingu.

The Hollywood Reporter zauważa, że film ma już ponad 50 milionów wyświetleń, ale należy powiedzieć, że Amazon nie do końca potwierdza, co stanowi wyświetlenie. Wiemy natomiast, że liczba ta została osiągnięta w ciągu dwóch tygodni od debiutu filmu na platformie.

Ponieważ Amazon jest często selektywny w kwestii tego, jakie informacje udostępnia w odniesieniu do wyświetleń, nie jest jasne, jak Road House wypada w porównaniu z innymi ważnymi i kosztownymi pracami na streamerze, takimi jak The Lord of the Rings: The Rings of Power i Citadel.

Road House

Powiązane teksty

0
Road House

Road House

RECENZJA FILMU. Przez Petter Hegevall

Kultowy klasyk z 1989 roku, z nieżyjącym już Patrickiem Swayze w roli bramkarza Daltona, został przerobiony i jesteśmy stosunkowo zadowoleni z tej zaktualizowanej wersji.Wczytywanie następnej zawartości