LIVE
HQ
logo hd live | MultiVersus
See in hd icon

Chat

X
      😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
      Polski
      Gamereactor
      wiadomości
      Return of the Obra Dinn

      Return of the Obra Dinn nominowane w większości kategorii na IGF

      Gra walczy o najbardziej prestiżową nagrodę.

      HQ

      Podczas GDC w San Francisco co roku odbywa się Independent Games Festival, gdzie zapowiedziane, wydane oraz jeszcze nieukończone niezależne tytuły otrzymują wyróżnienia i nagrody. Wśród tegorocznych nominacji dominuje Return of the Obra Dinn od Lucas Pope, które walczy nie tylko o główną statuetkę, ale także o wyróżnienie za artyzm, dźwięk, projekt czy narrację. Inne gry nominowane do kilku kategorii to Paratopic, Noita i Do Not Feed The Monkeys.

      Poniżej możecie sprawdzić wszystkie nominacje. Pamiętajcie, że w grę wchodzi ponad 50 000 dolarów, a 30 000 trafi do zwycięzcy głównego tytułu. Rozdanie nagród odbędzie się 21 marca o godzinie 3:30 czasu polskiego.

      Seumas McNally Grand Prize

      Minit (Kitty Calis, Jan Willem Nijman, Jukio Kallio & Dominik Johann)
      Opus Magnum (Zachtronics)
      Noita (Nolla Games)
      Return of the Obra Dinn (Lucas Pope)
      Hypnospace Outlaw (Jay Tholen, Mike Lasch, Xalavier Nelson Jr., Corey Cochran)
      Do Not Feed the Monkeys (Fictiorama Studios)

      Wyróżnienia: Wandersong (Greg Lobanov & A Shell in the Pit); Subnautica (Unknown Worlds Entertainment); Mirror Drop (Ian Lilley); Moss (Polyarc); Unavowed (Wadjet Eye Games); Iconoclasts (Joakim Sandberg); Virtual Virtual Reality (Tender Claws); Beat Saber (Beat Games)

      Excellence in Visual Art

      Forgotton Anne (ThroughLine Games)
      Alto's Odyssey (Team Alto)
      Hypnospace Outlaw (Jay Tholen, Mike Lasch, Xalavier Nelson Jr., Corey Cochran)
      Just Shapes & Beats (Berzerk Studio)
      Mirror Drop (Ian Lilley)
      Return of the Obra Dinn (Lucas Pope)

      Wyróżnienia: Beat Saber (Beat Games); Wandersong (Greg Lobanov & A Shell in the Pit); Subnautica (Unknown Worlds Entertainment); Moss (Polyarc); Iconoclasts (Joakim Sandberg); Guildlings (Sirvo Studios); Paratopic (Arbitrary Metric)

      Excellence in Audio

      ETHEREAL (Nonsense Arts - Nicolás Recabarren and Tomás Batista)
      Hypnospace Outlaw (Jay Tholen, Mike Lasch, Xalavier Nelson Jr., Corey Cochran)
      Moss (Polyarc)
      Return of the Obra Dinn (Lucas Pope)
      Alto's Odyssey (Team Alto)
      Paratopic (Arbitrary Metric)

      Wyróżnienia: Creaks (Amanita Design); Holedown (grapefrukt games); Pikuniku (Sectordub); The Messenger (Sabotage); Distance (Refract Studios); Wandersong (Greg Lobanov & A Shell in the Pit); Wattam (Funomena)

      Excellence in Design

      What the Golf? (Triband)
      Do Not Feed the Monkeys (Fictiorama Studios)
      Noita (Nolla Games)
      Return of the Obra Dinn (Lucas Pope)
      Dicey Dungeons (Terry Cavanagh, Chipzel, and Marlowe Dobbe)
      Opus Magnum (Zachtronics)

      Wyróżnienia: Subnautica (Unknown Worlds Entertainment); Carto (Sunhead Games); Black Room (Cassie McQuater); JUMPGRID (Ian MacLarty); Mirror Drop (Ian Lilley); Hypnospace Outlaw (Jay Tholen, Mike Lasch, Xalavier Nelson Jr., Corey Cochran); Beat Saber (Beat Games)

      Excellence in Narrative

      Wandersong (Greg Lobanov & A Shell in the Pit)
      Genital Jousting (Free Lives)
      Unavowed (Wadjet Eye Games)
      Seers Isle (Nova-box)
      Watch Me Jump (Jeremy Gable)
      Return of the Obra Dinn (Lucas Pope)

      Wyróżnienia: Do Not Feed The Monkeys (Fictiorama Studios); The Hex (Daniel Mullins Games); Speed Dating for Ghosts (Copychaser Games); after HOURS (Bahiyya Khan, Claire Meekel, Tim Flusk, Abi Meekel); Fortune-499 (AP Thomson); Marie's Room (like Charlie); Tango: The Adventure Game (Gualicho Games)

      Nuovo Award

      Circle0 (yesyes)
      eCheese Zone (Seemingly Pointless)
      Noita (Nolla Games)
      Mirror Drop (Ian Lilley)
      Black Room (Cassie McQuater)
      Paratopic (Arbitrary Metric)
      Do Not Feed the Monkeys (Fictiorama Studios)
      Nth Dimension[al] Hiking (Zachariah Chandler)

      Wyróżnienia: All Our Asias (Sean Han Tani); Hypnospace Outlaw (Jay Tholen, Mike Lasch, Xalavier Nelson Jr., Corey Cochran); Cyberpet Graveyard (alienmelon); levedad (solimporta); Subserial Network (Aether Interactive); macdows 95 (gamebra.in); The Norwood Suite (Cosmo D); Nerve Damage (Dennis Carr)

      Best Student Game

      It's Paper Guy! (Paper Team)
      Grace Bruxner Presents: The Haunted Island, a Frog Detective Game (Grace Bruxner)
      After HOURS (Bahiyya Khan, Claire Meekel, Tim Flusk, Abi Meekel)
      En Garde! (En Garde! Team)
      levedad (solimporta)
      Sole (Gossamer Games)

      Wyróżnienia: We Should Talk (HeartBeetStudio); Coffin Rot Brewing Co. (Rosser-McGraw Studio); Fling to the Finish (SplitSide Games); Indecision. (Bilge Kaan); Seasons (David Su and Dominique Star); supertype (Philipp Stollenmayer); Atlas' Fate: Between Light and Darkness (Baby Robot Games); Marbloid (Supyrb)

      Return of the Obra Dinn

      Powiązane teksty



      Wczytywanie następnej zawartości