Polski
Gamereactor
esport
Apex Legends

Respawn przedstawia zespoły partnerskie na 4. rok Apex Legends Global Series

Wybrano 12 organizacji.

HQ

E-sport Apex Legends rozwija się i kwitnie od lat, więc nie powinno dziwić, że Respawn angażuje się w scenę rywalizacji. Przed czwartym rokiem Apex Legends Global Series, Respawn ogłosiło 12 organizacji partnerskich, które również zaangażują się w profesjonalną scenę i zainwestują w jej przyszłość.

12 drużyn to; Disguised, DarkZero, Alliance, XSET, TSM, FaZe Clan, Riddle, FURIA, Moist Esports, Optic Gaming, LG Chivas oraz Fnatic.

Powiedziano nam, że te 12 drużyn otrzyma stypendium finansowe w celu zbudowania konkurencyjnego programu, a także że będą dodatkowe możliwości medialne i treści dla tych drużyn, w tym szkolenia medialne, wywiady z prasą, dedykowane sesje zdjęciowe, możliwość organizowania licencjonowanych turniejów i wiele innych.

Jeśli chodzi o powody, dla których wybrano te 12 drużyn, Respawn zauważa: "Ostatecznie 12 drużyn zostało wybranych na podstawie wielu czynników, w tym ich zaangażowania w ekosystem ALGS, dotychczasowych wyników w rywalizacji i ogólnej chęci kontynuowania współpracy z nami w nowy i interesujący sposób w celu rozwoju ALGS".

Będziemy mogli zobaczyć partnerskie drużyny w akcji, gdy ALGS Pro League powróci 20 stycznia.

Apex Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości