Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Raport: Nie spodziewajcie się, że gra Starfield zostanie wydana na PlayStation 5

Redaktor Windows Central: "Mam świetne źródła, nad którymi nikt teraz nie pracuje Starfield dla PlayStation."

HQ

Microsoft zorganizował w zeszłym miesiącu wydarzenie, na którym wyjaśnił, że trzyma się swoich ekskluzywnych gier, ale nadal będzie wydawać niektóre tytuły dla innych formatów, w których ma to sens. Cztery gry potwierdzone na PlayStation i Switch miały ponad rok, a dwie z nich są dostępne na żywo, ponieważ wydają się być maksymalnie wyczerpane dla obecnych formatów; Hi-Fi Rush, Pentiment, Grounded oraz Sea of Thieves.

Zanim zostało to potwierdzone, pojawiło się wiele plotek mówiących o tym, że Starfield pojawi się również na PlayStation 5, a nawet po przedstawieniu nowej polityki Microsoftu od czasu do czasu pojawiały się plotki na ten temat. Ale być może ludzie nie powinni mieć zbyt wielkich nadziei, ponieważ redaktor Windows Central Jez Corden (znany z niezawodności) mówi teraz na X, że nie stanie się to w najbliższym czasie i nie ma nawet wersji na PlayStation 5 w fazie rozwoju:

"Powiem definitywnie: mam świetne źródła, nad którymi nikt teraz nie pracuje Starfield dla PlayStation."

Więc mamy to. Chociaż wciąż może nadejść, nikt nad tym nie pracuje, co oznacza, że jest to bardzo odległe.

Gracze Starfield czekają obecnie na rozszerzenie Shattered Space, które prawdopodobnie zostanie ogłoszone wkrótce, a miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie wydane.

Starfield

Powiązane teksty

0
StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...Wczytywanie następnej zawartości