Polski
Gamereactor
wiadomości
Lords of the Fallen

Raport: Lords of the Fallen 2 ma zostać wydany w 2026 roku

Tak twierdzi badacz gier wideo, Kurakasis.

HQ

W chwili pisania tego tekstu na rynku gier nie brakuje Soulslike'ów, a liczba klonów wydaje się tylko rosnąć. Jednym z najbardziej udanych z nich był Lords of the Fallen od CI Games, który ze swoimi epickimi bitwami i mrocznym światem fantasy okazał się niespodziewanym sukcesem.

Tylko w ciągu pierwszych dziesięciu dni Lords of the Fallen udało się sprzedać aż milion egzemplarzy, co z pewnością nie jest złym wynikiem jak na to, co wcześniej było stosunkowo mało znanym tytułem (przynajmniej oryginałem wydanym w 2014 roku). Coś, co spowodowało, że CI Games rozpoczęło prace nad sequelem.

Jednak samo studio nie potwierdziło (ani nie zaprzeczyło) tej informacji, która zamiast tego pochodzi od badacza gier wideo Kurakasisa, który zauważył, że CI Games jest znakiem towarowym nazwy "Death of the Fallen", co skłoniło go do dalszych poszukiwań m.in. na LinkedIn.

Możesz przeczytać jego pełny i bardzo wyczerpujący raport w poniższym poście X, ale najważniejsze wydaje się być to, że Lords of the Fallen 2 najprawdopodobniej zostanie wydany w 2026 roku, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Co myślisz o Lords of the Fallen i czy jesteś podekscytowany sequelem?

Lords of the Fallen

Powiązane teksty

0
Lords of the FallenScore

Lords of the Fallen

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Hexworks zrestartował swoją grę RPG akcji podobną do Soulsów, a my spędziliśmy ostatni tydzień na eksploracji jej równoległych światów i stawianiu czoła wszelkiego rodzaju trudnym wrogom.Wczytywanie następnej zawartości