Polski
Gamereactor
guide
Riders Republic

Przewodnik Riders Republic: Pięć porad i sztuczek, jak zaistnieć w radykalnym świecie sportów ekstremalnych

Ponieważ Republika jest teraz otwarta dla wszystkich, zebraliśmy pięć przydatnych rad na rozpoczęcie pracy nad najnowszym tytułem wieloosobowym Ubisoftu z otwartym światem.

HQ

Wczoraj Ubisoft wypuścił swój tytuł sportów ekstremalnych dla wielu graczy w otwartym świecie Riders Republic i chociaż obecnie jesteśmy pochłonięci akcją, pracując nad naszą recenzją, pomyśleliśmy, że przygotowamy krótki przewodnik, aby upewnić się, że jesteś przygotowany i gotowy do zmierzenia się z tym dzikim światem w nadchodzący weekend. Chociaż Riders Republic został zaprojektowany tak, aby był zabawny i cieszył się tak, jak chcesz, jest kilka różnych rzeczy, które możesz zrobić, aby stać się bardziej skuteczną i wykwalifikowaną gwiazdą, więc koniecznie zapoznaj się z kilkoma przydatnymi wskazówkami i sztuczkami.

Nie ma dobrej ani złej odpowiedzi, jeśli chodzi o schematy sterowania Racer lub Trickster

Od razu, zanim rozpoczniesz przygodę z jeźdźcami, zostaniesz poproszony o wybranie stylu jazdy między dwiema opcjami Racer i Trickster. Racer zapewnia lepszą kontrolę mobilności, a nawet daje możliwość manipulowania kątem kamery, kosztem mniej kreatywnych sztuczek. Trickster w zasadzie robi coś przeciwnego i jest przedstawiany jako bardziej wymagający sposób podejścia do gry.

Pomimo faktu, że Trickster ma wyższy pułap umiejętności i zapewni ci możliwość wysadzenia konkurencji z wody za pomocą sękatych sztuczek, Racer nadal pozwala ci obnosić się ze swoimi talentami, tylko w sposób, który jest mniej podatny na porażkę.

To jest reklama:

Chodzi o to, że nie ma złej odpowiedzi, jeśli chodzi o wybór schematu sterowania. Oba są ważne i więcej niż użyteczne, dlatego zachęcamy do wyboru stylu, w którym czujesz się najbardziej komfortowo, ponieważ w ten sposób doświadczenie jeźdźców w ogóle będzie o wiele bardziej fascynujące na dłuższą metę.

HQ

Ale... Ręczne lądowanie jest koniecznością

Mając to na uwadze, wyłączenie automatycznego lądowania jest absolutną koniecznością. Możliwość popchnięcia jeźdźca do granic możliwości, aby zdobyć kilka mega punktów, ma kluczowe znaczenie, a podczas gdy dostosowanie się do ręcznego lądowania sprawi, że będziesz jadł brud znacznie częściej, gdy to zrozumiesz, zmieni to sposób, w jaki podchodzisz do sztuczek.

To jest reklama:

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest główna różnica między ręcznym a automatycznym lądowaniem; Podręcznik prosi o rotacje czasowe i sztuczki, aby móc je wylądować i nie wyskoczyć, tracąc wszystkie punkty w tym procesie. Auto robi to za ciebie w przeważającej części, dzięki czemu znacznie mniej prawdopodobne jest rozbicie, ale także odbiera trochę zwariowanej, ekstremalnej natury jeźdźców, z których często wyrasta urok tej gry.

Trzymaj się z dala od stada w wyścigach i wyścigach masowych

Odkładając na bok oszustwa, jedną z największych części tego, co Riders Republic wnosi do stołu, są wyścigi. Istnieje cała masa różnego rodzaju, czy to na śniegu, ziemi, czy w powietrzu, a każdy z nich wymaga pełnego wykonania aż do przekroczenia linii mety. W przeważającej części najlepszym sposobem na wygranie tych wyścigów jest upewnienie się, że się nie rozbijesz, ponieważ bailing odbierze ci dużo rozpędu i spowoduje, że stracisz czas na jego odbudowanie, ale przydatną sztuczką, aby zmniejszyć szansę na kaucję, jest po prostu trzymanie się z dala od innych zawodników, lub jeśli chodzi o wyścigi masowe, całego pakietu.

Pomimo tego, że Riders Republic używa systemu duchów przez większość czasu, twoi przeciwnicy w wyścigach są istotami fizycznymi, co oznacza, że możesz się z nimi zderzyć i zostać zrzuconym z kursu lub, co gorsza, rozbić się. W przypadku typowych wydarzeń zawodowych jest to mniejszy problem, ponieważ jest mniej zawodników, ale jeśli chodzi o wyścigi masowe i mnóstwo jeźdźców walczy ze sobą, napotkasz problemy, jeśli spróbujesz trzymać się paczki.

Rozprzestrzenianie się. Na zewnątrz. To jest sztuczka. Trzymaj się z dala od innych zawodników i staraj się zdystansować od stada, a w ten sposób będziesz mógł zaangażować się we własne linie, nie martwiąc się o walkę o jedną z innymi zawodnikami.

Riders RepublicRiders Republic

Trzymaj się trzeciej osoby na sztuczki i wydarzenia powietrzne

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów Riders Republic jest fakt, że możesz płynnie przełączać się między kątem kamery z pierwszej i trzeciej osoby. Ogólnie rzecz biorąc, zachęcamy do częstego przerzucania się parą, ponieważ naprawdę zmieniają one sposób, w jaki Riders Republic się czuje, ale jeśli chodzi o działania powietrzne i sztuczki, zalecamy trzymanie się widoku z perspektywy trzeciej osoby.

Powód tego jest prosty. Sztuczki są wykonywane w trzeciej osobie, a w wydarzeniach, w których oczekuje się, że będziesz często oszukiwać, warto zachować spójny widok.

Jeśli chodzi o wydarzenia powietrzne, pierwszoosobowa może być trochę mieczem obosiecznym. Poruszanie się po kanionach i liniach drzew oczami jeźdźca wygląda i czuje się niesamowicie, ale gdy jedziesz ponad 100 km / h, ocieranie się o nieuczciwą gałąź lub postrzępiony kawałek skały spowoduje natychmiastowy wypadek. Będąc w pierwszej osobie, znacznie trudniej jest uchwycić granice tego, jak blisko można dotrzeć do obiektów i przeszkód, dlatego trzecia osoba jest absolutnie naszą rekomendacją dla działań powietrznych.

Eksploruj!

Zawody i wyścigi są podstawowym sposobem na cieszenie się Republiką, a także najlepszym sposobem na zdobycie gwiazdek wymaganych do rozwoju kariery. Ale nie są to jedyne dostępne opcje.

Wybierz się na wycieczkę z utartych szlaków i zobacz, co kryją dzicze Republiki, a prawdopodobnie natkniesz się na punkty orientacyjne, które nagradzają gwiazdy, różne przedmioty kolekcjonerskie, które nagradzają specjalny, zwariowany sprzęt, a nawet lokalizacje, których nigdy byś nie spotkał, gdybyś po prostu trzymał się głównych wydarzeń turniejowych. Więc wyjdź i zobacz, co kryje ten ogromny otwarty świat.

Riders Republic

Dzięki tym wszystkim przydatnym wskazówkom i wskazówkom możesz zanurzyć się w ekstremalnym świecie Riders Republic teraz na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Powiązane teksty

0
Riders RepublicScore

Riders Republic

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ubisoft Annecy dostarczył raj dla fanów sportów ekstremalnych w otwartym świecie, który zapewnia nieustanną zabawę.Wczytywanie następnej zawartości