Polski
Gamereactor
wiadomości
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Przewodnik po Hearthstone Masters Tour Silvermoon

HQ

Już w najbliższy weekend rusza czwarty turniej z cyklu Masters Tour 2021. Ponad 400 zawodników z więcej niż 40 krajów stanie do walki o nagrody z puli wynoszącej 250 000 dolarów. Transmisja będzie dostępna tylko w serwisie YouTube.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 27 sierpnia i potrwa do niedzieli 29 sierpnia. W dzień pierwszy odbędą się rundy 1-4, w dzień drugi rundy 5-8, a w dzień trzeci 1/8 finałów, następnie 1/4 finałów, półfinały i finał. Podczas rozgrywek Masters Tour Silvermoon obowiązywać będzie formuła Podboju do 3 zwycięstw z 4 taliami i blokadą.

Za oglądanie transmisji z zawodów Masters Tour Silvermoon możecie zdobyć 2 pakiety z Roku Feniksa. Obejrzyjcie łącznie 2 godziny transmisji na YouTubie, aby otrzymać 1 pakiet kart, a następnie poświęćcie 2 kolejne godziny na oglądanie, aby otrzymać następny pakiet. Czas oglądania kumuluje się przez cały weekend, zatem nawet jeśli nie możecie przeznaczyć 4 godzin na oglądanie bez przerwy, wasz czas nadal będzie zliczany na poczet zdobywania nagród. Przed otrzymaniem nagród należy połączyć konta YouTube i Blizzard Battle.net.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości