Polski
Gamereactor
wiadomości
Borderlands 3

Prezentacja FL4K na nowym zwiastunie z Borderlands 3

Czym zaskoczy nas Władca Bestii?

HQ

Dużo się ostatnio mówi i pisze o Borderlands 3 - prace nad podstawową wersją gry oficjalnie zakończone, a niedawno pokazano pierwsze czternaście minuty z najnowszej produkcji Gearbox Software. Pora zatem na prezentację Vault Hunterów, a kolejnym z nich jest FL4K.

Na pierwszy rzut oka przypomina on połączenie Mordecaia z pierwszych- i Zer0 z drugich Borderlandsów, ale pod płaszczykiem dość niepozornego snajpera skrywa się prawdziwa (hehe) bestia. Rozwój postaci FL4Ka został podzielony na trzy drzewka rozwoju postaci i w zależności od tego, w które będziemy inwestować najwięcej punktów, taki zwierzak będzie nas wspierał. Drzewku Łowcy przypada Centurion Rakk - lokalna wersja pająków rodem z "Żołnierzy Kosmosu" - któremu dodano metalowe odnóża. W części poświęconej Łowcy będziemy mieli do dyspozycji zmutowanego Skaga, który z jakiegoś powodu upodobał sobie samochody. Czyżby były to jakoś wykorzystane w grze i nie stanowi tylko "bajeru" na zwiastunie? Stalker z kolei może przywołać Sidekicka, czyli szybką i zwinna poczwarę, zdolną powalić nawet najtwardaszych przeciwników.

FL4K dzięki swoim towarzyszom idealnie będzie nadawał się dla samotnych graczy, chcących obserwować walkę z dystansu. Pomaga w tym "kamuflaż" - stąd to porównanie do Zer0 - dzięki któremu postać przez jakiś czas może być niewidzialna.

Dziś również wystartował interaktywne narzędzia do budowania drzew umiejętności dla każdego z czterech Vault Hunterów, umożliwiając zbadanie wszystkich opcji ulepszeń dostępnych dla każdej postaci. Jeśli chcielibyście wypróbować to narzędzie, to odsyłam Was tutaj.

A tymczasem przypomnę jeszcze, że Borderlands 3 będzie miało swoją premierę już 13 września na PC (Epic), PS4 i Xboksie One.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości