Polski
Gamereactor
wiadomości
Avatar: Frontiers of Pandora

Premiera Avatar: Frontiers of Pandora 7 grudnia

Pierwszoosobowa przygodowa gra akcji będzie z nami tuż przed końcem roku.

HQ

Avatar: Frontiers of Pandora rozpoczął Ubisoft Forward 2023, a wraz z nim pojawia się ważne ogłoszenie, że zobaczymy grę 7 grudnia.

Oprócz daty premiery dostaliśmy nowy zwiastun gry, dający nam wgląd w fabułę. Zagramy jako Na'Vi, ale taka, która została zabrana ze swojego klanu we wczesnym okresie życia i wychowana na żołnierza przez ludzi. 15 lat później wraca do dawnego życia i swoich ludzi.

Avatar: Frontiers of Pandora współistnieje z filmami Jamesa Camerona, ale to nie znaczy, że będziemy związani wydarzeniami z filmów. Wydaje się raczej, że przenosimy się do nieznanych wcześniej części Pandory z nową fauną, florą i postaciami do poznania.

Będziemy mogli również eksplorować Pandorę z przyjacielem, co zostało potwierdzone w szczegółowym filmie podanym przez reżysera gry. Kooperacja dla 2 graczy będzie dostępna w Avatar: Frontiers of Pandora.

HQ
HQ
Avatar: Frontiers of Pandora

Powiązane teksty

0
Avatar: Frontiers of Pandora Score

Avatar: Frontiers of Pandora

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Podejście Massive do serii science-fiction Jamesa Camerona jest tutaj, ale czy wkracza na nowy grunt, jak przyzwyczailiśmy się oczekiwać od dewelopera, czy jest to raczej Far Cry z jego typowego dzieła.Wczytywanie następnej zawartości