Polski
Gamereactor
wiadomości
Sniper Elite 5

Potwierdzono datę premiery Sniper Elite 5

HQ

Pod koniec ubiegłego roku zostaliśmy poinformowani istnienie Sniper Elite 5 i fakt, że ta strzelanka akcji ma zostać wydana w 2022 roku. Teraz w komunikacie prasowym w końcu ujawniono konkretną datę premiery.

Według dewelopera Rebellion i wydawcy 505 Games, Sniper Elite 5 trafi na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i 5, Epic, Steam i Windows Store na całym świecie w czwartek, 26 maja 2022 roku. Xbox Game Pass od pierwszego dnia.

Jeśli zdecydujesz się zamówić grę w przedsprzedaży, otrzymasz jako bonus najnowszą misję z szeroko rozgłaszanej kampanii „Target Führer" zatytułowanej „Wilcza Góra". To nie wszystko, dostaniesz także pistolet z tłumikiem P.1938, „niezbędnik do tajnych operacji", jak podano w opisie.

Oprócz edycji standardowej dostępna będzie edycja Deluxe, która „zawiera nie tylko zawartość przedpremierową, ale także przepustkę sezonową". Otrzymasz „dostęp do dwuczęściowej kampanii po wydaniu na rozległych mapach, na których mogą uzbroić się w rozszerzoną zbrojownię autentycznej broni z czasów II wojny światowej i dostosować swojego snajpera za pomocą nowych pakietów postaci i skórek broni".

Przepustka sezonowa zawiera:


  • Two Campaign Missions

  • Two Weapon skin packs

  • Two Character Packs

  • Six Weapon Packs

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę internetową, klikając ten link.

Udostępniono również nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej. Bam!

HQ
Sniper Elite 5

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości