Polski
Gamereactor
wiadomości
Return to Kurgansk

Postapokaliptyczny świat otwiera się na graczy VR

Return to Kurgansk VR daje jeszcze więcej możliwości niż horror Shadows of Kurgansk.

Gaijin Entertainment i Yadon Studio ogłaszają premierę gry Return to Kurgansk VR na Steamie. Gra, w stosunku do pierwotnej wersji, została rozbudowana, a wirtualna rzeczywistość poprawiona. Return to Kurgansk VR to nowe wcielenie survivalowego horroru Shadows of Kurgansk, który osadzony był w postapokaliptycznym sowieckim świecie. Rozgrywka dostępna jest wyłącznie na VR na następujących urządzeniach: Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift i Oculus Quest (przez Oculus Link).

HQ

Poszukiwanie nieskończonego źródła energii doprowadziło do katastrofy, w wyniku której tereny wokół Kurgańska zostały zainfekowane i przeklęte, a ich mieszkańcy postradali zmysły. W rozgrywce wcielamy się w postać, która omyłkowo znalazła się w tym niebezpiecznym miejscu i teraz próbuje się wydostać, walcząc z setkami przerażających potworów. W celu przetrwania zbiera zasoby, poluje, tworzy bronie i wyposażenie, a także rozwiązuje zagadki Kurgańska i eksploruje opuszczone obiekty. W grze pojawiają się nowe lochy, narzędzia i inni bohaterowie, których nie było w Shadows of Kurgansk. Udostępniono wiele nowych lokacji oraz ulepszono modele 3D.

Interakcje oraz pojedynki z przeciwnikami w Return to Kurgansk VR zostały zaprojektowane z myślą o VR w taki sposób, by dać graczowi jak najbardziej immersyjny odbiór przeklętego Kurgańska. Przestrzenny dźwięk w połączeniu z przekonującą grafiką pomogą graczom maksymalnie wcielić się w rolę bohatera gry, który odczuwa głód, cierpi w momencie odniesienia obrażeń i tak jak mieszkańcy miasta może postradać zmysły. Duży otwarty świat i szybkie potyczki, w których można wykorzystać broń krótko- i długodystansową wyróżniają Return to Kurgansk VR spośród innych nowoczesnych gier VR. Pełne odkrycie Kurgańska w grze może zająć nawet 20 godzin.

Return to Kurgansk VR to gra stworzona przez Yadon Studio z pomocą Gaijin Entertainment jako część programu wsparcia początkujących developerów.

Powiązane teksty



Wczytywanie następnej zawartości