Polski
Gamereactor
wiadomości
Glassbreakers: Champions of Moss

Polyarc prezentuje swój nowy projekt, konkurencyjną grę wieloosobową w VR

Studio odpowiedzialne za serię Moss otwiera również rejestrację do testowania gry, która odbędzie się w drugim tygodniu kwietnia.

HQ

Polyarc, studio odpowiedzialne za dostarczenie nam wspaniałych przygód VR Moss i Moss II, zaprezentowało swój kolejny tytuł, w którym studio zmierzy się z konkurencyjną stroną gier wieloosobowych w VR. Następna gra, tymczasowo zatytułowana Polyarc Champion, będzie miała zamkniętą fazę testową (Playtest), która odbędzie się między 14 a 16 kwietnia i której rejestracja jest już otwarta za pośrednictwem tego linku .

"Cieszymy się, że gracze VR nadal się rozwijają, teraz z milionami graczy w społeczności, ponieważ producenci sprzętu wprowadzają na rynek jeszcze bardziej wciągającą i dostępną technologię" - powiedział Tam Armstrong, współzałożyciel i dyrektor generalny Polyarc. "Jako studio tworzące gry, które aspiruje do tworzenia gier dla każdego, chcemy znaleźć nowe sposoby na rozrywkę wszystkich graczy VR, w tym oferowanie doświadczeń dla graczy, które można dodać do wirtualnej rzeczywistości. Mając to na uwadze, obecna duża liczba graczy daje nam możliwość przetestowania pomysłów na rozgrywkę wieloosobową, które mogą zaoferować więcej konkurencyjnym graczom. "

"Po obejrzeniu społeczności graczy i otrzymaniu opinii jest dla nas jasne, że wielu graczy VR szuka i chce grać w bardziej konkurencyjne gry wieloosobowe. Jesteśmy podekscytowani tą możliwością, ponieważ VR ma swoje zalety w grach wieloosobowych. Możliwość odczytania celu graczy, a także ich intencji, gdy poruszają głową i rękami, to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że granie w te gry jest trudne. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się więcej o tym, nad czym pracowaliśmy i jak dobrze się bawimy, grając. "

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli więcej informacji na temat nowego tytułu studia, a pierwsze szkice artystyczne możecie zobaczyć poniżej.

Glassbreakers: Champions of Moss
Glassbreakers: Champions of MossGlassbreakers: Champions of Moss

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości