Polski
Gamereactor
wiadomości
Lords of the Fallen

Pokonanie Lords of the Fallen zajmuje około 30 godzin

Gra będzie miała również wiele zakończeń i funkcję New Game+ w dniu premiery.

HQ

Lords of the Fallen zajmuje około 30 godzin, będzie miał wiele zakończeń i będzie zawierał New Game+.

Szef studia HexWorks, Saul Gascon, potwierdził w niedawnym wywiadzie dla MP1st, mówił o długości gry i o tym, jak może ona sprawić, że gracze będą wracać, nawet gdy po raz pierwszy zobaczą napisy końcowe.

"Doświadczenie dla jednego gracza dla nas, jakbyśmy wiedzieli, niezależnie od tego, jaki wróg się pojawia, wiemy o tym wszystko, myślimy około 25 godzin. Dla nowego gracza będzie to około 30 lub więcej - powiedział Gascon.

"30 plus mniej więcej" Gascon kontynuował. "Wtedy masz różne zakończenia. Na przykład masz trzy różne zakończenia w zależności od tego, z którymi frakcjami się sprzymierzasz, więc jest to jedna z wartości powtórki. Plus różne klasy, więc chcesz wypróbować różne typy buildów itp. Do tego dochodzi NG+. Mamy sporo niespodzianek czekających na graczy."

Wiele zakończeń i Nowa Gra+ mogą sprawić, że gracze powrócą na wiele rozgrywek, nawet jeśli napotykają sporo trudności we wrogach i bossach gry. Na przykład Elden Ring pozwala ci wrócić do Limgrave'a, gdy tylko zobaczysz napisy końcowe, co oznacza, że możesz przejść do bardziej uproszczonego biegu w innym zakończeniu.

Premiera Lords of the Fallen na PC, PS5 i Xbox Series X/S 13 października. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda gra, ostatnio spędziliśmy 4 godziny grając z nią, a możecie sprawdzić tę zapowiedź tutaj.

Lords of the Fallen

Powiązane teksty

0
Lords of the FallenScore

Lords of the Fallen

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Hexworks zrestartował swoją grę RPG akcji podobną do Soulsów, a my spędziliśmy ostatni tydzień na eksploracji jej równoległych światów i stawianiu czoła wszelkiego rodzaju trudnym wrogom.Wczytywanie następnej zawartości