Polski
Gamereactor
wiadomości
The Crew Motorfest

Poczuj wyścigowe wrażenia z The Crew Motorfest we własnej skórze dzięki OWO

Współpraca między tytułem Ubisoftu a haptyczną kurtką będzie dostępna przed końcem roku.

HQ

Koszulka OWO Haptic, która już w przeszłości współpracowała z Ubisoftem, aby wprowadzić specjalną edycję z Assassin's Creed Mirage, teraz dostosowuje się do jazdy i emocji wyścigów z The Crew Motorfest.

HQ

Obie firmy ogłosiły OWO Haptic Gaming System x The Crew Motorfest Edition. Wraz z nadejściem drugiego sezonu gry, wersja beta wrażeń dotykowych OWO zostanie zaimplementowana, aby być dopracowywaną w kolejnych sezonach i pozwoli graczom "poczuć każdy zakręt, przyspieszenie i uderzenie, umieszczając ich bezpośrednio na miejscu kierowcy".

"W Ubisoft Ivory Tower jesteśmy podekscytowani współpracą z OWO i oferujemy graczom lepsze wrażenia z gry na The Crew Motorfest" - powiedział Paul Narducci, dyrektor ds. rozgrywki w Ubisoft. "Integracja systemu haptycznego OWO dodaje nowy wymiar tytułowi, poprawiając wrażenia podczas wyścigów i urzekając graczy poziomem realizmu, który naprawdę wyróżnia tę specjalną edycję. Nie możemy się doczekać, aż gracze zanurzą się w ekscytujących wyścigach samochodowych z magią OWO.

Ta ekskluzywna edycja będzie zawierać nową, oszałamiającą skórkę OWO reprezentującą uderzające i oryginalne projekty The Crew Motorfest i będzie kompatybilna z PC, Xbox One, Xbox Series, PS4 i PS5.

The Crew MotorfestThe Crew Motorfest

Powiązane teksty

0
The Crew MotorfestScore

The Crew Motorfest

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wylądowaliśmy na wyspie Oahu i wcisnęliśmy pedał do dechy w najnowszym wyścigu z otwartym światem od Wieży Kości Słoniowej Ubisoftu.Wczytywanie następnej zawartości