Polski
Gamereactor
wiadomości
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Plotka: Zelda otrzymuje zestaw Lego z Deku Tree

Wygląda na to, że nadchodzą dwa zestawy.

HQ

Lego i Nintendo stały się najlepszymi przyjaciółmi w ostatnich latach dzięki kilku wspaniałym kolaboracjom, w tym interaktywnym zestawom Mario, konsoli NES i ogromnej posągowi Bowser. A teraz wydaje się, że znowu się tym zajmują, przygotowując coś nowego.

Według przecieku na forum Eurobricks (z badania rynku), Lego i Nintendo przygotowują obecnie dość fajny zestaw przedstawiający Deku Tree, z którym zapoznaliśmy się w The Legend of Zelda: Ocarina of Time i ostatnio w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Zestaw podobno zawiera obie wersje, dzięki czemu możesz uzyskać tę, którą lubisz najbardziej, a także zawiera dwie wersje Link; dziecko Link z Ocarina of Time i niebieską tunikę Link z Breath of the Wild (a także Zelda z tej drugiej).

Wyciek obrazu pojawił się również na Instagram, który możesz sprawdzić poniżej, aby uzyskać naprawdę rozmazany obraz tego, jak wygląda ta kompilacja Lego. Nie wiemy, kiedy może zostać wydany, ale biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pojawi się w maju, nie wydaje się niemożliwe, że Lego i Nintendo będą chcieli synergii?

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Dzięki, Nintendo Everything.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości