Polski
Gamereactor
wiadomości

Plotka: Sony zaplanowało nowe wydarzenie na maj

Wygląda na to, że planują Showcase, tak jak w zeszłym roku.

HQ

W zeszłym roku Sony zorganizowało największe wydarzenie PlayStation w roku w maju, w tym zapowiedzi tytułów, takich jak nadchodzące Marathon i Metal Gear Solid Δ: Snake Eater Bungie, a także wiele innych gier. Więc... Czy w tym roku zrobią to samo?

Właściwie to na to wygląda, tak. Według godnego zaufania i rzetelnego dziennikarza Jeffa Grubba, Sony wydaje się mieć coś w planach, a oto co miał do powiedzenia na ten temat w Giant Bombcast, mówiąc o Silent Hill 2 Remake:

"Słyszałem, że będzie PlayStation... coś - albo State of Play, albo Showcase - w maju, więc to prawdopodobnie tam będzie".

Nie była to jedyna wzmianka o pokazie, ponieważ Grubb dodał później:

"Czy ten mecz ma już datę? Nie pamiętam... No właśnie, dlatego w maju poruszyłem kwestię PlayStation... Jeśli do tego czasu nie ogłoszą daty – w tym momencie, kiedy to się wydarzy – to prawie zakładam, że jest to gwarancja, że dostaniemy datę tego meczu w tamtym czasie.

Prawie dwa miesiące temu ujawniono, że Sony nie wyda żadnych nowych gier w głównych istniejących franczyzach przed 31 marca 2025 roku. Nie oznacza to jednak, że do tego czasu nie będą mieli zaplanowanych gier zewnętrznych, mniejszych first-party, a nawet czegoś zupełnie nowego - i nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokazać tytuły, które zostaną wydane po tej dacie.

Co chcielibyście zobaczyć na jednym z najważniejszych wydarzeń PlayStation Showcase w maju?

Plotka: Sony zaplanowało nowe wydarzenie na maj

Dzięki, Resetera.Wczytywanie następnej zawartości