Polski
Gamereactor
wiadomości
Saints Row

Plotka: Reboot Saints Row miał być bardziej podobny do Saints Row 2

Volition chciało bardziej tradycyjnej przygody Saints Row z postaciami, które znamy i kochamy.

HQ

Po Saints Row: The Third, Volition wydaje się tracić z oczu to, co sprawiło, że seria stała się popularna i ani Saints Row IV, ani Saints Row: Gat out of Hell nie były komercyjnymi hitami. Doprowadziło to do siedmioletniej przerwy w serii, aż do rebootu Saints Row wydanego w zeszłym roku - ale zawiódł pod każdym względem, a ostatecznie doprowadził do zamknięcia dewelopera Volition przez Embracer w ramach trwającej restrukturyzacji.

Ale według YouTubera mrsaintsgodzilla21 sprawy mogły potoczyć się zupełnie inaczej. Volition podobno chciał powrócić do fundamentów serii z grą bardziej zgodną z Saints Row 2, w tym postaciami takimi jak Aisha, Dex, Pierce, Shaundi i oczywiście Johnny Gat. Gra miała być bardziej przyziemna, ale nadal mieć przesadzone momenty, które uwielbialiśmy w serii.

Niestety, wydawcy Deep Silver nie spodobał się ten pomysł i dość mocno zmienił kierunek w stosunku do samego rozwoju. To ostatecznie doprowadziło do nieco wyblakłego i zepsutego restartu z zeszłego roku. Pomimo odejścia Volition, wydawca już powiedział, że w przyszłości dostaniemy więcej Saints Row. Miejmy nadzieję, że powrócą do oryginalnych pomysłów Volition na grę, ponieważ brzmiało to jak coś, co fani docenią - a co o tym sądzicie?

Saints Row

Dzięki, GamingBolt.

Powiązane teksty

0
Rząd ŚwiętychScore

Rząd Świętych

RECENZJA. Przez Marie Lijegren

Spędziliśmy trochę czasu w pustynnym miasteczku Santa Ileso, w reboocie klasycznej serii akcji Volition.Wczytywanie następnej zawartości