Polski
Gamereactor
wiadomości
Persona 3 Reload

Plotka: Persona 3 Reload może pojawić się na Nintendo Switch

Atlus zredagował opis potwierdzający hybrydową wersję konsolową w najnowszym zwiastunie wydanym kilka godzin temu.

HQ

Atlus po raz kolejny zrobił furorę wraz z wydaniem nadchodzącego remake'u Persony 3, Persona 3: Reload. Jeśli japońska firma była tą, która ujawniła oficjalny zwiastun zapowiadający przed czasem na krótko przed Xbox & Bethesda Showcase 11 czerwca, mogła popełnić kolejną wpadkę, ogłaszając z wyprzedzeniem, że Persona 3: Reload rzeczywiście pojawi się na Nintendo Switch.

Źródłem tych spekulacji jest opis specjalnego zwiastuna, który został opublikowany kilka godzin temu na YouTube. Opis zawierał formaty gry i Nintendo Switch, chociaż logo Nintendo Switch nie znajduje się w zwiastunie, a opis został szybko zredagowany. Użytkownik Twittera Faz szybko zrobił zrzut ekranu opisu.

Doprowadziło to wielu do spekulacji, że może istnieć inna niewydana wersja klipu, w którym się pojawi, i że ta wersja zostanie ogłoszona na podobno Nintendo Direct, którą wielu przewiduje w najbliższych dniach. Nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

HQ
Persona 3 Reload

Powiązane teksty

0
Persona 3 Reload Score

Persona 3 Reload

RECENZJA. Przez Anders Fischer

Anders przebił się przez Tartar i jest gotowy na werdykt w sprawie najnowszego remake'u Persony.Wczytywanie następnej zawartości