Polski
Gamereactor
wiadomości
Persona 3 Reload

Plotka: Persona 3 Reload dostanie w tym roku dużo DLC

Wygląda na to, że jeden z nielicznych mankamentów remake'u zostanie dość szybko naprawiony.

HQ

Bardzo podobał nam się remake Shin Megami Tensei: Persona 3, który oferuje prawie wszystko, czego można oczekiwać od całkowicie przerobionej gry. Persona 3 Reload jest wyraźnie oparty na oryginalnym tytule, ale ma unowocześnioną rozgrywkę, imponującą grafikę i naprawdę płynne rozwiązania, które sprawiają, że wydaje się, że jest to gra, która mogłaby powstać w 2024 roku.

Oprócz... Było kilka pominięć, głównie fakt, że brakowało niektórych treści z Persona 3 FES i Persona 3 Portable. Ale nie bój się, wygląda na to, że w końcu możemy dostać to, o co prosimy, ponieważ bardzo renomowany przeciek Atlusa o nazwie MbKKssTBhz5 ujawnia teraz, że "planowanych jest wiele DLC", a co więcej, wszystkie zostaną wydane przed 1 kwietnia 2025 r.

Niestety, nadal nie dostaniemy wszystkiego, ponieważ kobieca bohaterka z Persona 3 Portable nie zostanie dodana, ale nadal wydaje się, że jedna z niewielu wad Persona 3 Reload może zostać zmieniona w niezbyt odległej przyszłości.

Możesz sprawdzić naszą recenzję Persona 3 Reload tutaj, jest dostępna od jutra na PC, PlayStation i Xbox (a co więcej, jest również dołączona do Game Pass, więc absolutnie powinieneś ją wypróbować, jeśli kochasz J-RPG... lub ogólnie świetne gry).

Persona 3 Reload

Powiązane teksty

0
Persona 3 Reload Score

Persona 3 Reload

RECENZJA. Przez Anders Fischer

Anders przebił się przez Tartar i jest gotowy na werdykt w sprawie najnowszego remake'u Persony.Wczytywanie następnej zawartości