Polski
Gamereactor
wiadomości
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville pojawi się na Nintendo Switch już 19 marca

12 fantastycznych map i setki opcji personalizacji, w tym dostosowywanie postaci, przedmioty kosmetyczne i wiele więcej, w grze online lub offline.

HQ

PopCap Vancouver, studio należące do Electronic Arts, ogłasza, że ich strzelanka zadebiutuje na Nintendo Switch już 19 marca jako Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville Complete Edition. Nowi gracze wprowadzeni zostaną na tereny Neighborville, gdzie starcie pomiędzy florą i nieumarłymi zawsze kwitnie. Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville Complete Edition da graczom możliwość odblokowania wszystkich postaci i zawartości z edycji standardowych na PlayStation, Xboxa i komputery osobiste, jak również zawartości popremierowych. Proces ten odbywać się będzie bezpośrednio w grze online lub offline.

W Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville Complete Edition gracze będą mogli zmierzyć się z przezabawnymi misjami i pokonać epickich bossów, aby zbierać medale i odblokowywać niebezpiecznie wspaniałe stroje. Ponadto będą mieli dostęp do 23 w pełni modyfikowalnych postaci, w tym klasy Team Play dla każdej frakcji oraz do wszystkich przedmiotów kosmetycznych, jakie kiedykolwiek zostały wydane - a wszystko to dostępne będzie jako przedmioty do odblokowania w grze, bez żadnych sklepów premium czy niepotrzebnej waluty. Gracze będą mogli grać w trybie offline, w grupie z maksymalnie trzema innymi osobami lub w trybie wieloosobowym 8 na 8 - pokonując przeciwników czy atakując bombami gnomów, jednocześnie korzystając z kontrolerów ruchu do celowania. Gra oferować będzie również szeroki zakres opcji ustawień, aby móc dostosować ją do indywidualnych preferencji graczy.

Współtworzone z QLOC S.A. Plants vs. Zombies: Bitwa or Neighborville Complete Edition będzie dostępne na Nintendo Switch już 19 marca. Jest to pierwsza gra stworzona na silniku Frostbite, która ukaże się na tej platformie.

Naszą recenzję podstawowej gry z 2019 roku możecie przeczytać tutaj.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości