Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Pierwsza aktualizacja Alan Wake 2 obiecuje poprawki błędów i poprawki lokalizacji

Aktualizacja jest już dostępna na wszystkich platformach.

HQ

Remedy Entertainment już zaczęło rozwiązywać niektóre problemy, które zgłaszają gracze dzięki niezwykle uznanej kontynuacji survival horroru, Alan Wake 2. Fiński deweloper wydał teraz aktualizację na wszystkie platformy, która rozwiązuje szereg błędów i problemów z lokalizacją - chociaż dokładny zakres tych poprawek pozostaje niejasny.

Ponieważ w informacjach o łatce Remedy nie precyzuje, czym się zajął, a czego nie rozwiązał, stwierdza po prostu, że aktualizacja zawierała "poprawki błędów", "poprawki lokalizacji" i że gra wyświetla teraz "Znacznie bardziej przyjazny komunikat o błędzie, gdy oprogramowanie innych firm uniemożliwia uruchomienie gry".

Wspomniano również o poprawkach "wielu problemów wizualnych", "wielu problemów związanych z interfejsem użytkownika" i "problemu, w którym gracze mogli utknąć w interakcjach i nie wyjść", ale informacje o łatce nie dodają żadnych dalszych szczegółów.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, koniecznie sprawdź naszą recenzję Alan Wake 2 tutaj lub poniżej.

HQ
Alan Wake 2

Powiązane teksty

0
Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.

0
Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

PUBLICYSTYKA. Przez Ben Lyons

Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur's Gate III, Alan Wake 2 i nie tylko prowadzą walkę, którą grę uważam za najlepszą w 2023 roku?Wczytywanie następnej zawartości