Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

PGL ogłasza 32 europejskie drużyny rywalizujące o miejsca w PGL Major Copenhagen

W turnieju dostępne są łącznie tylko 24 miejsca, więc tylko ograniczona liczba drużyn będzie mogła reprezentować Europę w imprezie.

HQ

Już za niespełna dwa miesiące najlepsze Counter-Strike drużyny z całego świata udadzą się do Danii, aby rywalizować w PGL Major Copenhagen. W wydarzeniu, które ma być pierwszym Major rozegranym na Counter-Strike 2, wezmą udział 24 drużyny z całego świata, a ponieważ tak się stanie, PGL ogłosiło teraz 32 europejskie drużyny, które będą rywalizować o 16 zaproszonych miejsc i miejsce ostatniej szansy w kwalifikacjach.

Ponieważ w wydarzeniu wezmą udział drużyny z całego świata, miejsca zostaną podzielone w następujący sposób; Elimination Stage (7 drużyn europejskich i 1 drużyna amerykańska), Opening Stage (10 drużyn europejskich, 4 drużyny amerykańskie i 2 drużyny Azji i Pacyfiku). Jeśli chodzi o sposób rozdawania tych miejsc, zostaną one przyznane drużynom w zależności od ich wyników w turniejach kwalifikacyjnych i kwalifikacyjnych ostatniej szansy w danym regionie.

Jeśli chodzi o to, kto weźmie udział w europejskich kwalifikacjach, drużyny mają być następujące:


  • RMR EU 1 - FaZe Clan, Virtus.pro, Natus Vincere, G2 Esports, Eternal Fire, AMKAL, BetBoom, 3DMax, 9Pandas, SAW, Movistar KOI, ITB, Ninjas in Pyjamas, Exthunderflash, Fnatic i Team Falcons.

  • RMR EU 2 - Team Vitality, Mouz, Team Spirit, Monte, Cloud9, Apeks, Astralis, Preasy Esport, GamerLegion, Guild Eagles, ENCE, Ecstatic, Pera, OG Esports, Nexus i Heroic.

Pierwszy turniej kwalifikacyjny odbędzie się w dniach 14-17 lutego, a drugi zaplanowano na 19-22 lutego, a osiem najlepszych drużyn z tych dwóch imprez zdobędzie miejsce w Major odnoszącym się do ich ogólnego miejsca w kwalifikacjach. Drużyny z miejsc 9-11 zakwalifikują się do turnieju kwalifikacyjnego ostatniej szansy, który odbędzie się w dniach 23-24 lutego, w którym do zdobycia będzie ostatnie miejsce z Europy.

Counter-Strike 2Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości