Polski
Gamereactor
wiadomości
Persona 3 Reload

Persona 3 Reload to najlepszy start z serii na Steamie

Od momentu, gdy stał się dostępny, przekroczył już rekord wszech czasów Persona 5 Royal.

HQ

Nowy, natychmiastowy klasyk? Może jest jeszcze za wcześnie, aby to stwierdzić, ale nie ma wątpliwości, że Persona 3 Reload miał fantastyczną premierę.

Dostępny już dziś tytuł pobił już rekord największej liczby jednoczesnych graczy w serii na Steamie. Ponad 42 000 graczy zalogowało się niemal natychmiast po tym, jak gra była dostępna w sklepie Valve, przekraczając również najlepszą jak dotąd szczytową liczbę graczy Persona 5 Royal (35 000 graczy, według SteamDB).

Co zaskakujące, sukces Persona 3 Reload idzie w parze z sukcesem innej uwielbianej odsłony Segi, Like a Dragon: Infinite Wealth, która według danych SteamDB dotarła do ponad 46 000 jednoczesnych graczy w pierwszy weekend. Persona 3 Reload dopiero co się pojawił, ale jest duża szansa, że przekroczy nawet wynik Ryu Ga Gotoku przed poniedziałkiem.

Absolutnie pokochaliśmy Persona 3 Reload, jak powiedzieliśmy w naszej recenzji. Gra jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series, a także jest dostępna w dniu premiery w Game Pass.

Persona 3 Reload

Powiązane teksty

0
Persona 3 Reload Score

Persona 3 Reload

RECENZJA. Przez Anders Fischer

Anders przebił się przez Tartar i jest gotowy na werdykt w sprawie najnowszego remake'u Persony.Wczytywanie następnej zawartości