Polski
Gamereactor
wiadomości
Persona 3 Reload

Persona 3 Reload przedstawia Kena Amadę z nowym zwiastunem

Nadszedł czas, aby poznać najmłodszego członka Specjalistycznego Pozaszkolnego Oddziału Egzekucyjnego, ucznia szkoły podstawowej Kena Amady...

HQ

Persona 3 Reload została zapowiedziana podczas tzw. "nie-E3" w czerwcu na Xbox Games Showcase. Jest to remake oryginalnej Persony 3 i pozwala nam dołączyć do Specialized Extracurricular Execution Squad, aby walczyć z, przeżywać dziwaczne przygody i mieszać się z dużym zespołem większych niż życie postaci.

Chociaż do premiery pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, Atlus zaczął przygotowywać nas na nadchodzące wydarzenia, publikując kilka filmów o różnych aspektach gry. A dziś nadszedł czas, aby poznać najmłodszego członka Specjalistycznego Pozaszkolnego Oddziału Egzekucyjnego; Ken Amada (głosu użyczyła mu Justine Lee w wersji angielskiej i Megumi Ogata w wersji japońskiej).

Ma pełny zwiastun, w którym może pochwalić się zarówno swoją osobowością, jak i stylami walki, a możesz to sprawdzić poniżej. Persona 3 Reload zadebiutuje 2 lutego na PC, PlayStation i Xbox. Jest również dołączony do Game Pass od pierwszego dnia.

HQ
Persona 3 Reload

Powiązane teksty

0
Persona 3 Reload Score

Persona 3 Reload

RECENZJA. Przez Anders Fischer

Anders przebił się przez Tartar i jest gotowy na werdykt w sprawie najnowszego remake'u Persony.Wczytywanie następnej zawartości