Polski
Gamereactor
wiadomości
Party Animals

Party Animals wydaje się być bliski premiery

Komisja ratingowa przedstawiła swoje zdanie na temat gry.

HQ

Nadchodząca gra imprezowa Party Animals została potwierdzona z opóźnieniem w grudniu, a twórcy powiedzieli, że powinniśmy spodziewać się jej w 2023 roku. Od tego czasu nic o tym nie słyszeliśmy, a technicznie nadal nie słyszeliśmy - ale nadal istnieje wyraźny znak, że wydanie prawdopodobnie nie jest zbyt odległe.

Amerykańskie biuro oceny wiekowej ESRB oceniło teraz grę, która otrzymała ocenę nastolatków z powodu "przemocy z kreskówek, niewybrednego humoru, sugestywnych motywów". Oceny wiekowe są zwykle wykonywane dość blisko premiery, więc miejmy nadzieję, że wkrótce otrzymamy datę premiery.

Party Animals zyskało wiele uwagi, gdy zostało pokazane, ponieważ wygląda na naprawdę dobrą zabawę z mnóstwem mini-gier i konkursów, w których mogą rywalizować do czterech osób (lokalnie i online).

Zwierzęta imprezowe zostaną wydane na PC i Xbox. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun.

HQ
Party Animals
Party AnimalsParty Animals

Powiązane teksty

0
Party AnimalsScore

Party Animals

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Pokonaliśmy się nawzajem w czerni i błękicie i zrzuciliśmy ludzi w wąwozy we wspaniałym klejnocie dla wielu graczy Party Animals, który jest równie zabawny online, jak i offline.Wczytywanie następnej zawartości