Polski
Gamereactor
zapowiedzi
Party Animals

Party Animals Wrażenia: Idealnie nadaje się do Game Pass

Byliśmy praktyczni z uroczym i głupim tytułem imprezowym Recreate Games, a wszystko to podczas naszego pobytu na Gamescom w tym roku.

HQ

Jeśli zapytasz mnie, jaki jest idealny rodzaj gry do uruchomienia na Game Pass, bez wątpienia zasugerowałbym Party Animals. Ta urocza i zabawna gra wieloosobowa wydaje się kolejną ewolucją Gang Beasts, ponieważ łączy głupie mini-gry z silnikiem fizyki, który sprawia, że czujesz się tak, jakbyś kontrolował worek ziemniaków nogami. Jest to jednak znacznie bardziej uroczy tytuł niż Gang Beasts, ponieważ gra zawiera również obsadę postaci przypominających pluszowe zwierzęta, od corgi po goryle, łosia po kaczki, świnie po dinozaury i tak dalej. Na pierwszy rzut oka jest to przepis, który nie wydaje się być w stanie zawieść, a z mojego czasu spędzonego z grą na Gamescomie w tym roku mogę dodać, że Party Animals staje się obowiązkową grą dla subskrybentów Game Pass.

HQ

Podczas niemieckich targów miałem okazję grać Party Animals przez około 20 minut na stoisku Microsoftu za zamkniętymi drzwiami. Sesja umieściła mnie w zespole z trzema innymi dziennikarzami lub członkami zespołu Xbox i wystawiła nas przeciwko podobnemu czteroosobowemu zespołowi. Stąd zostaliśmy wrzuceni w szereg trybów gry, w tym jeden, który najlepiej można opisać jako ostatnie zwierzę stojące, a drugi to krótka runda piłki nożnej.

W ostatnim trybie stania zwierząt pomysł polegał na tym, aby jeden z członków twojej drużyny był ostatnim zwierzęciem pozostawionym na bardzo małej arenie, która była zaśmiecona głupimi przedmiotami, które można było podnieść, aby użyć do bicia innych zwierząt nad głową. Arena była również nieco podwyższona, co oznaczało, że możesz spaść i zmierzyć się z wyzwaniem wspinania się z powrotem, zanim mgła przypominająca battle royale pochłonie twoją postać i zmusi cię do oglądania aż do rozpoczęcia następnej rundy. Dzięki możliwości chwytania i rzucania innymi zwierzętami, a także unikania zagrożeń i bomb, które obserwowały zwierzęta, ten tryb gry okazał się bardzo gorączkowy i prawie bez strategii, wszystko dlatego, że schemat sterowania Party Animals jest trudny do opanowania z założenia.

To jest reklama:

Jak wspomniałem wcześniej, podobnie jak Gang Beasts, zwierzęta czują się tak, jakby były bardzo ciężkie. Oznacza to, że nie są one najłatwiejsze do kontrolowania, ale jest to podstawowy wybór projektowy dla Party Animals, ponieważ nie powinieneś czuć się całkowicie kontrolowany przez te stworzenia. Jeśli już, to bardziej czujesz się tak, jakbyś kontrolował człowieka w kostiumie maskotki, ponieważ wszystko to jest bardzo niezgrabne i głupie, jednak to wszystko dodaje uroku grze i sprawia, że jest trochę bardziej zabawna i zabawna.

Party AnimalsParty Animals

Patrząc na inny tryb gry, w który miałem okazję zagrać, to właśnie tam gra zespołowa wydawała się o wiele ważniejsza. W przeciwieństwie do ostatniego trybu stania zwierząt, tryb piłki nożnej zależał od pracy zespołowej, a my jako grupa musieliśmy zorganizować się tak, aby skutecznie przesuwać piłkę w górę boiska i zdobywać bramki, unikając drużyny przeciwnej. Nie oczekuj tutaj poziomu taktyki FIFA, ponieważ nie ma zdefiniowanych przycisków podania itp., Zamiast tego po prostu biegniesz na piłkę i rzucasz się na nią, aby wygenerować trochę rozpędu i wysadzić ją w dół boiska. Oba tryby gry były scenariuszem "best of", co było pomocne, ponieważ rundy Party Animals nie trwają zbyt długo. Jest szybki i jeśli nie zwracasz uwagi, niewiarygodnie szybko znajdziesz się na ekranie widza.

Pomimo tego, że oba tryby gry są zabawne, niektóre z najważniejszych wydarzeń sesji pojawiły się po zakończeniu rundy. Na ekranie nagród, który świętuje zwycięzców, obie drużyny zderzają się i zaczynają rzucać się na siebie, aby uzyskać najlepszą możliwą pozycję do zdjęcia upamiętniającego tę okazję. Jest to podobne do tego, co Media Molecule stworzył w Little Big Planet na końcu poziomu i pozwala wszystkim graczom uwolnić się i zwariować bez żadnych reperkusji.

To jest reklama:
Party AnimalsParty Animals

Naprawdę wydaje się, że Recreate Games są na zwycięzcę z Party Animals. Jest głupi i zabawny, zachwycający i uroczy, i ma ten doskonały poziom łatwości gry, który oznacza, że możesz wskoczyć i wystrzelić kilka rund bez konieczności zbytniego zaznajomienia się ze sterowaniem lub świadomości kombinacji i tym podobnych. Jak już powiedziałem, Party Animals jest idealną grą dla Game Pass, ponieważ ma tę przystępną i interesującą naturę, a jednocześnie jest tytułem, który chce, abyś doświadczył go z przyjaciółmi, czy to lokalnie, czy online. Oczywiście, gra będzie miała silną konkurencję, ponieważ zostanie uruchomiona w ramach subskrypcji między Lies of P a Payday 3, ale niezależnie od tego, naprawdę wydaje się, że jest to gra, której nie chcesz przegapić.

Powiązane teksty

0
Party AnimalsScore

Party Animals

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Pokonaliśmy się nawzajem w czerni i błękicie i zrzuciliśmy ludzi w wąwozy we wspaniałym klejnocie dla wielu graczy Party Animals, który jest równie zabawny online, jak i offline.Wczytywanie następnej zawartości