Polski
Gamereactor
recenzje
Party Animals

Party Animals

Pokonaliśmy się nawzajem w czerni i błękicie i zrzuciliśmy ludzi w wąwozy we wspaniałym klejnocie dla wielu graczy Party Animals, który jest równie zabawny online, jak i offline.

HQ

Prawdziwi wojownicy wieloosobowi mogą być prawdziwą gratką dla większości ludzi. Nawet jeśli jeden gracz jest znacznie lepszy od innych, zawsze istnieje możliwość połączenia sił w celu pokonania najlepszego gracza, aby wyrównać szanse. Dlatego gry takie jak Super Smash Bros. Ultimate i Gang Beasts, a nawet tytuły wrestlingowe są tak często o wiele przyjemniejsze dla dużych grup graczy niż dla pojedynczego gracza.

Party Animals
Istnieje wiele zwierząt do wyboru i wiele innych do odblokowania. I wszystkie mają oczywiście przedmioty kosmetyczne.

I właśnie w tym duchu znajdujemy Party Animals, grę towarzyską, która przyciąga wiele uwagi w tym roku, z prostym założeniem, że wiele uroczo uroczych zwierząt powinno się bić, indywidualnie lub w zespołach. Szczególnie uwielbiam lokalny beztroski tryb wieloosobowy i miałem nadzieję, że Party Animals będzie świetnym dodatkiem do wieczorów gier prowadzonych przez mnie i moich przyjaciół Knight Squad, i chłopcze, czy to zapewnia.

Ale zanim powiem wam więcej na ten temat, na początku nienawidziłem tej gry. Jest pięć do dziesięciu minut treningu do rozegrania (co zalecam), aby nauczyć się dość wyjątkowego sterowania grą, i minęło dużo czasu, odkąd kontrolowałem postać, która wydawała się tak pijana niezdarna jak pies, którym grałem.

To jest reklama:
Party Animals
Mapy są ustawione w różnych miejscach o radykalnie różnych warunkach, jak na przykład na wiszącym moście.

To wrażenie zabrałem ze sobą podczas pierwszych kilku meczów w trybie gry Last Stand, który jest wielkim remisem w Party Animals. Chaos był totalny i beznadziejne było zadawanie ciosów dość zróżnicowanym dostępnym atakom. Zwierzę, które wybierzesz, może robić wszystko, od boksu, po uderzanie ludzi głową i skakanie ich w twarz. Albo, jeśli o to chodzi, podnoszenie narzędzi i używanie ich przeciwko przeciwnikom. Ta ostatnia jest jedną z najbardziej znienawidzonych rzeczy, ponieważ musisz stać dokładnie we właściwym miejscu, aby używać przedmiotów zgodnie z przeznaczeniem, w przeciwnym razie są one po prostu odbierane jako standardowy przedmiot do rzucania na przeciwników.

Powoli, ale pewnie, zdałem sobie jednak sprawę, że w Party Animals kryje się wiele subtelności. Bitwy można wygrać bez trafiania jednej osoby lub zabijając ich wszystkich, a następnie wszystko pomiędzy. Ponadto etapy mają kilka zabawnych zwrotów akcji, które znacznie zmieniają warunki. Od dość prostej areny na krze lodowej, która powoli rozpada się na kilka mniejszych części (co sprawia, że dotarcie do przeciwników staje się coraz bardziej niebezpieczne), przez etap śniegu, w którym musisz trzymać się blisko ogniska, po czarną dziurę, która co jakiś czas zmusza ciebie i twoich przeciwników do zaprzestania walki i trzymania się czegoś - zawsze jest coś, na co warto zwrócić uwagę oprócz bitew.

Party Animals
Jeśli zostaniesz znokautowany, możesz pomóc swojemu koledze z drużyny, rzucając rybami, bananami i bombami we wrogów.
To jest reklama:

Party Animals jest najlepszy, jeśli grasz z kimś, kogo znasz, abyś mógł wspólnie zmierzyć się z przeciwnikiem, ale generalnie uważam, że ludzie są całkiem dobrzy w graniu i rozumieją przesłanki. W związku z tym stoczyłem kilka wspaniałych bitew nawet sam. Ponadto można grać przeciwko dość dobrym botom i lokalnie na podzielonym ekranie, co jest szalenie zabawne. Aby wygrać, musisz wyeliminować swoich przeciwników, ale nie przez ich znokautowanie, ale przez wyrzucenie, co można zrobić na kilka różnych sposobów. Bycie znokautowanym i patrzenie, jak przeciwnik podnosi mnie, by wrzucić mnie do morza lodu, jest niesamowicie stresujące. Normalna runda kończy się, gdy ktoś osiągnie w sumie trzy zwycięstwa.

Istnieje również kilka trybów gry, z których jeden nazywa się Arcade, a drugi Team Score. Ta pierwsza jest kolejną odmianą Last Stand, w której celem nie jest pozostawienie go samemu sobie, ale śmierć tak rzadko, jak to możliwe. Za każdym razem, gdy umierasz, dostajesz nową próbę, ale jednocześnie zostajesz w tyle za swoimi przeciwnikami. Spontanicznie wydaje się to nieco bardziej wyrozumiałe, ponieważ osoba, która wychodzi, nie musi czekać, aż inni skończą, a zatem jest w grze i może wpływać na nich, walcząc z tym, który jest na czele.

Party Animals
Chaos robienia zdjęć zwycięzcom jest niesamowity.

Z drugiej strony Team Score jest inny i ma swój własny zestaw etapów. Istnieją wyzwania zespołowe, takie jak walka o cukierki w Lollipop Factory, która jest jedną z głównych atrakcji gry z szalonymi bitwami o ogromne elastyczne żelki i mniejsze smakołyki. Kolejną atrakcją jest Trebuchet, gdzie drużyna musi strzelać do siebie bombami, a także chcę wspomnieć o Beast Hockey, która jest w zasadzie bardzo alternatywną grą hokejową.

Aby stale zachęcać mnie (i wszystkich innych) do zagrania w jeszcze jedną grę, istnieją również codzienne wyzwania i rzeczy do odblokowania w postaci różnych akcesoriów. Oczywiście istnieją również mikrotransakcje, ale wydaje się, że możesz odblokować więcej niż jest to powszechne w grach tego typu, po prostu grając.

Party Animals
Wydarzenia drużynowe wymagają od ciebie nieco więcej, jak ta, w której musisz prowadzić swój pociąg tak szybko, jak to możliwe, ładując węgiel i niszcząc przeciwników.

Czy zatem nie ma złych rzeczy? Tak, ale są one bardziej ogólnym problemem z gatunkiem niż czymś unikalnym dla Party Animals. Jeśli grasz sam, nie jest to zabawne, jeśli nie możesz znaleźć kogoś online, z kim możesz porozmawiać i stworzyć zespół. A jeśli masz kiepski zespół, zwykle nie jest możliwe wygranie, ponieważ najsłabsze ogniwo naprawdę powala wszystkich innych. Myślę też, że menu jest nieco powolne i niechlujne, nad czym mam nadzieję popracują programiści.

W przeciwnym razie jest to świetna gra towarzyska, którą łatwo polecić. Jest fajnie zarówno online, jak i offline, prezentacja jest fantastyczna, a koncepcja jest stworzona w taki sposób, że prawie zawsze jest ekscytująca (wyeliminowane drużyny mogą np. utrudnić przeciwnikom rzucanie rybami, bananami i bombami, najlepiej w lidera, aby zapobiec zakończeniu meczów). Może nie jest tak intuicyjny, jak się spodziewałem, ale jest równoważony przez większą głębię gry, a wartość rozrywkowa jest fenomenalna.

HQ
08 Gamereactor Polska
8 / 10
+
Świetny multiplayer. Doskonała prezentacja. Dobry kod sieciowy. Przyzwoita głębia gry. Naprawdę ekscytujące do grania.
-
Lekko niechlujna kontrola gry. Niezbyt intuicyjne.
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

0
Party AnimalsScore

Party Animals

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Pokonaliśmy się nawzajem w czerni i błękicie i zrzuciliśmy ludzi w wąwozy we wspaniałym klejnocie dla wielu graczy Party Animals, który jest równie zabawny online, jak i offline.Wczytywanie następnej zawartości