Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Palworld sprzedał się już w ponad sześciu milionach egzemplarzy

Piłka po prostu toczy się do tego mega hitu.

HQ

Wygląda na to, że Palworld sprzedaje się szybciej, niż jesteśmy w stanie wyprodukować wiadomości o jego rzeczywistej liczbie sprzedaży. Wczesnym rankiem informowaliśmy, że Palworld osiągnął trzeci najwyższy szczyt wszech czasów na Steamie dla jednoczesnych graczy i pięć milionów sprzedanych kopii, dodając: "Szczerze mówiąc, w tym tempie bylibyśmy prawie zaskoczeni, gdyby nie okazało się, że Palworld sprzedał sześć milionów sztuk we wtorek... "

I wiecie co. Ledwo zaczął się wtorek, gdy kilka godzin temu Pocketpair ogłosiło, że Palworld (co nie jest nawet pełnym wydaniem, ale Early Access/Game Preview) rzeczywiście sprzedało się w ponad sześciu milionach egzemplarzy. Niezwykle imponujące, oczywiście, i zakładamy, że nowe kamienie milowe będą osiągane w szybkim tempie przez dłuższy czas.

Należy zauważyć, że liczba graczy jest prawdopodobnie znacznie wyższa, ponieważ Palworld jest również dołączony do Game Pass. Posiadacze Xboksów będą również zachwyceni słysząc, że ich wersja gry otrzymała teraz aktualizację, naprawiającą wiele zgłoszonych problemów.

Palworld

Powiązane teksty

0
Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości