Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Palworld przekracza osiem milionów sprzedanych egzemplarzy

Zajrzyj ponownie, aby jutro sprzedać prawdopodobnie kolejny milion sprzedaży.

HQ

Odkąd premiera odbyła się w zeszły piątek, tradycją stało się codzienne informowanie, że Palworld sprzedał się w kolejnym milionie egzemplarzy, a ten piękny czwartek nie jest wyjątkiem. Po raz kolejny Pocketpair ogłasza za pośrednictwem oficjalnego konta Palworld na X, że nowy kamień milowy został osiągnięty i że gra sprzedała się już w ponad ośmiu milionach egzemplarzy w mniej niż sześć dni.
Przypominają nam również, że nadal istnieje 10% zniżki na grę na Steamie, oferta startowa, która istnieje od premiery, ale kończy się późnym wieczorem. Jeśli chcesz zagrać w tę potworną przygodę i zaoszczędzić trochę pieniędzy - działaj teraz.

Wczoraj Pocketpair ogłosiło swoje plany na przyszłość w tak zwanej mapie drogowej, w której wyjaśniają, jakich inwestycji możemy się spodziewać w przyszłości w postaci poprawek błędów, nadchodzących aktualizacji i nowej zawartości. Spójrz na poniższy obrazek, aby zobaczyć, co się dzieje.

Palworld

Powiązane teksty

0
Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.



Wczytywanie następnej zawartości