Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Palworld Programiści "bardzo brakuje przyjaciół"

Trwa nabór na kilka stanowisk w Pocket Pair.

HQ

Pocket Pair, twórcy Palworld, wydają się mieć dość wyjątkowy problem w branży gier. Oznacza to, że zamiast zatrudniać zbyt wielu ludzi i redukować miejsca pracy, deweloperowi stojącemu za największym jak dotąd hitem 2024 roku brakuje kilku kluczowych stanowisk.

"Jest jeszcze wiele rzeczy, które chcę robić w Palworld, ale bardzo brakuje nam przyjaciół" – czytamy w poście Pocket Pair na Twitterze/X. "Rekrutujemy na wszystkie stanowiska, ale szczególnie szukamy stanowisk planistycznych/inżynierskich! Nie ma znaczenia, z jakim silnikiem masz doświadczenie, więc jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem zupełnie nowej gry, zgłoś się."

Odniesienie do tworzenia zupełnie nowej gry wskazuje, że te pozycje mogą nie być skoncentrowane na Palworld. Pocket Pair ma w zanadrzu kilka innych tytułów i zawsze wydaje się być zajęty, ale biorąc pod uwagę sukces Palworld, możliwe jest, że w przyszłości stanie się głównym celem.

Palworld

Powiązane teksty

0
Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości