Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Palworld otrzyma arenę PvP jeszcze w tym roku

Możesz walczyć sam lub z kumplami z rywalami online.

HQ

Jeśli przegapiłeś okazję do dopasowania swoich kumpli w Palworld przeciwko innym graczom, wygląda na to, że Pocket Pair ma teraz dla Ciebie dobre wieści. Teraz ujawnili nadchodzący dodatek do gry, a mianowicie Pal Arena. Jest to tryb PvP z następującym oficjalnym opisem:

"Pal Arena trafi do Palworld w 2024 roku. Walcz z innymi graczami, stawiając przeciwko nim zarówno siebie, jak i swoich kumpli. Trenuj najsilniejszych kumpli i pokonaj wszystkich rywali."

Otrzymaliśmy również mały zwiastun do sprawdzenia, który znajdziecie poniżej. Gdy tylko dowiemy się więcej o zawartości i po premierze Pal Arena, obiecujemy, że skontaktujemy się z Wami.

Palworld jest już dostępny zarówno na PC, jak i Xbox i jest dołączony do Game Pass. Jeśli chcesz wiedzieć, co o tym myślimy, polecamy naszą recenzję i przewodnik, który pomoże Ci szybko zacząć.

HQ
Palworld

Powiązane teksty

0
Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości