Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Palworld osiąga 7 milionów sprzedanych egzemplarzy, osiąga drugie miejsce na szczytowej liście wszech czasów Steam

Tytuł Pocketpair nie wykazuje oznak spowolnienia.

HQ

Przez długi, długi czas wydawało się, że rekordy wszech czasów PUBG: Battlegrounds i Counter-Strike na Steam będą nietykalne. Z hitowymi tytułami, takimi jak Lost Ark, Cyberpunk 2077, Elden Ring, New World, Hogwarts Legacy, Baldur's Gate III i tak dalej, a wszystkie nie udało się zmieścić w 500 000 graczy strzelanki Valve i 1,7 miliona graczy w pobliżu mega battle royale, rekordy wydawały się bardzo bezpieczne. Tak już nie jest.

Ponieważ po kilku dniach od debiutu jako tytuł we wczesnym dostępie 19 stycznia, Palworld osiągnął drugie miejsce na szczytowej liście wszech czasów Steam, tracąc pozycję Counter-Strike, gdy wczoraj późnym wieczorem osiągnął liczbę 421 graczy (czyli około 40 000 więcej niż CS).

Musi znaleźć kolejne 1,4 miliona graczy, aby dogonić PUBG, ale biorąc pod uwagę, że w momencie pisania tego tekstu jest ponad 1,2 miliona aktywnych graczy i fakt, że gra osiągnęła siedem milionów sprzedanych kopii od czasu jej pojawienia się, może być szansa, że Palworld uda się osiągnąć to, co wydawało się niemożliwe.

Palworld

Powiązane teksty

0
Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości