Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Palworld fani mogą spodziewać się "długo oczekiwanych funkcji" na Summer Game Fest

Pocket Pair to jedna z potwierdzonych firm, które pojawią się na Summer Game Fest i wygląda na to, że fanów może czekać nie lada gratka.

HQ

Jedną z firm, które potwierdziły swój udział w prawdopodobnie największym wydarzeniu gamingowym tego lata, Summer Game Fest, jest Pocket Pair. Ich Palworld był pierwszym ogromnym sukcesem roku, osiągając niesamowite wyniki zarówno w sprzedaży gier, jak i liczbie jednoczesnych graczy.

Jednak szum ucichł dwa miesiące później, ponieważ gra jest przecież tylko we wczesnym dostępie, a co za tym idzie, nie ma jeszcze całej zawartości. Ale więcej jest w drodze i najwyraźniej mają całkiem spore rzeczy do pokazania na Summer Game Fest. Studio pisze na X, że możemy spodziewać się "WIELU ekscytujących rzeczy", a to najwyraźniej obejmuje "kilka długo oczekiwanych funkcji".

Niedawno potwierdzono, że do gry pojawi się nowy obszar i nowi kumple, wiemy też, że trwają prace nad trybem gry 3 na 3. Zakładamy, że jest to coś, co zobaczymy więcej w przyszłym miesiącu i miejmy nadzieję, że pojawią się również inne niespodzianki.

Palworld

Powiązane teksty

Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości