Polski
Gamereactor
wiadomości
Our Flag Means Death

Our Flag Means Death został anulowany po dwóch sezonach

W pirackim serialu komediowym HBO Max Taika Waititi zagrał Czarnobrodego.

HQ

Our Flag Means Death, piracki serial komediowy z Rhysem Darbym i Taiką Waititim w rolach głównych, został anulowany po dwóch sezonach przez HBO Max.

"Podczas gdy Max nie ruszy do przodu z trzecim sezonem Our Flag Means Death " – powiedział rzecznik The Hollywood Reporter. "Jesteśmy bardzo dumni z radosnych, zabawnych i wzruszających historii, które twórca David Jenkins, Taika Waititi, Rhys Darby, Garrett Basch, Dan Halsted, Adam Stein, Antoine Douaihy oraz cała wspaniała obsada i ekipa powołali do życia. Dziękujemy również oddanym fanom, którzy przyjęli te historie i zbudowali wspaniałą, inkluzywną społeczność wokół serialu."

Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon cieszyły się bardzo dobrymi recenzjami zarówno krytyków, jak i widzów, ale być może po prostu nie przyciągały wystarczającej oglądalności, aby rozważać trzeci sezon. Jest też kwestia innych seriali z udziałem Waititiego, które dobiegają końca. Reservation Dogs zakończyło swój bieg w 2023 roku, a What We Do in the Shadows zakończy się w tym roku.

Our Flag Means Death

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości