Polski
Gamereactor
wiadomości

Oryginalne Smerfy dostępne na Netfliksie

Wielkie, Czerwone N nie przestaje zaskakiwać.

HQ

O tym, że Netflix słynie z wysokiej jakości własnych, oryginalnych, jak to platforma lubi podkreślać, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Coraz częściej jednak staje się również ostoją klasyków; dla mnie była to na przykład okazja do obejrzenia w domowym zaciszu wersji reżyserskiej Łowcy Androidów czy Neon Genesis Evangelion, o czym mogliście przeczytać tutaj. A i teraz nadrabiam świeżo wrzucone anime When They Cry, które pochłonęło mnie bez reszty, a o którym to pewnie nigdy bym się nie dowiedział, gdyby nie Netflix.

Podejrzewam, że w podobnej sytuacji znajduje się wiele osób, nie wyłączając rzecz jasna dzieci. Jakiś czas temu miałem małą dyskusję na Twitterze odnośnie bajek dla najmłodszych, którą można streścić słowami "kiedyś to były te bajki, a nie to co teraz". I jak na zawołanie, Netflix w części "Dla Dzieci" udostępnił 57 - wszystkich było aż 256 - odcinków tej przesympatycznej animacji z niebieskimi stworkami w roli głównej.

Osoby wychowane w latach 90. doskonale pamiętają zapewne wieczorynki o 19:00 w Pierwszym Programie Telewizji Polskiej. Chyba w piątki puszczano zawsze Smerfy. Tak czy siak, teraz możecie je oglądać ze swoimi pociechami lub samemu, w ramach odświeżenia kiedy tylko chcecie. A wiecie co jest najlepsze? Platforma zadbała także o oryginalny dubbing. Ważniak będzie brzmiał tak jak Ważniak - czyli głosem Mieczysława Gajdy - podobnie, jak każdy inny smerf.

Jak Smerfy trzymają się po takim czasie?

Oryginalne Smerfy dostępne na Netfliksie


Wczytywanie następnej zawartości