Polski
Gamereactor
wiadomości

Oryginalna konsola Xbox pojawia się w Halo: Season 2

Najnowszy odcinek oddał hołd fanom serii.

HQ

Pierwszy sezon serialu Halo rozczarował wielu graczy, ponieważ to uniwersum nagle miało magiczne połączenie między Master Chief a tytułowymi Halo Rings, skupiało się bardzo na nudnej historii pobocznej o dzieciaku, a nawet dołączyło scenę seksu z Master Chief. Z pewnością nie pomogło też to, że rzadko używał swojego kultowego hełmu, nawet w niebezpiecznych sytuacjach.

Ale sezon 2, który opowiada nam o upadku planety Reach, spotkał się ze znacznie większym optymizmem i pozytywnym nastawieniem, ponieważ jest bardziej zgodny z grami Halo. A najnowszy odcinek (Sezon 2: Odcinek 4) jeszcze bardziej ucieszył fanów, ponieważ zawiera naprawdę fajny easter egg rozgrywający się w sklepie z antykami. Jeśli uważnie przyjrzysz się tej scenie, zobaczysz Halo Edition Xbox na jednej z półek. Sprawdź to poniżej, aby zobaczyć, jak to wygląda.

Zielony i półprzezroczysty Halo Edition Xbox został wydany w 2004 roku i wyprodukowano tylko 200 000 sztuk. Dziś jest to dość kolekcjonerski przedmiot, który jest naprawdę cenny, jeśli masz go w dobrym stanie.

Oryginalna konsola Xbox pojawia się w Halo: Season 2


Wczytywanie następnej zawartości