Polski
Gamereactor
esport
Call of Duty: Modern Warfare III

OpTic Texas zwycięzcą Call of Duty League Major III

Drużyna pokonała w finale drużynę Atlanta Faze, stając się trzecim zwycięzcą Majora w tym sezonie.

HQ

Powiedzieć, że ten sezon Call of Duty League jest szeroko otwarty, to chyba trochę za mało. Jesteśmy teraz w ostatniej ćwiartce sezonu, ponieważ trzy z czterech Majors zakończyły się, a każdy Major widział już innego zwycięzcę, a ogólna klasyfikacja sezonu dzieli tylko 35 punktów między trzema najlepszymi drużynami.

Mając to na uwadze, fani CDL mogą prawdopodobnie wywnioskować, że to OpTic Texas zwyciężył wczoraj wieczorem i wygrał turniej Major III organizowany przez Toronto Ultra. Drużyna z Teksasu pokonała Atlanta Faze w wielkim finale, wygrywając turniej i zmniejszając różnicę na szczycie klasyfikacji do zaledwie 20 punktów, z Faze na prowadzeniu z 425, OpTic na drugim miejscu z 405 punktami, a Ultra na trzecim miejscu z 390 punktami. Następną najbliższą drużyną jest New York Subliners z 255 punktami, ale jeśli uda im się ułożyć doskonały Major IV, aby stać się czwartym unikalnym Major zwycięzcą sezonu, ta różnica zmniejszy się jeszcze bardziej.

Tak czy inaczej, czwarta Major - teraz nie jest przez nikogo hostowana z powodu Carolina Royal Ravens nie jest w stanie zorganizować zgodnie z oczekiwaniami - ma się odbyć między 31 maja a 30 czerwca, a wszystko to przed Championship Weekend tego lata.

Call of Duty: Modern Warfare III
Activision

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości