Polski
Gamereactor
wiadomości
War Thunder

Operacja L.A.T.O. w War Thunder wystartowała!

Przez sierpień będziecie mogli zdobyć nowe pojazdy i inne nagrody.

HQ

Gry sieciowe wydarzeniami sezonowymi stoją, a każdy twórca czy wydawca z roku na rok stara się wymyślać coraz to nowe sposoby na zatrzymanie graczy przed ekranem, by broń Boże nie wychodzili oni z domu na świeże powietrze. Próbuje i Gaijin Entertainment, deweloper odpowiedzialny za War Thundera, który przygotował Operację L.A.T.O.

Co trzeba zrobić, by zdobyć nagrody przygotowane przez twórców? Wystarczy wykonywać specjalnie oznaczone zadania. To wszystko. Co to za nagrody? Oprócz kosmetycznych ozdób pokroju kamuflaży i emblematów, deweloperzy przygotowali kilka maszyn:


  • BT-7 (F-32): W 1939 roku czołg BT-7 wyposażono w armatę F-32 kaliber 76 mm. Wysoka prędkość pojazdu pozwoli na szybkie flankowanie, a nowa armata bez problemu poradzi sobie z większością przeciwników.
  • P-59A Airacomet: Pierwszy amerykański myśliwiec odrzutowy. Opracowany podczas II Wojny Światowe jednak nigdy nie został wykorzystany na placu boju. W War Thunder dołączy do maszyn z IV ery i będzie walczył na równi z myśliwcami o napędzie tłokowym.
  • AUBL/74 HVG: Jest to modyfikacja Fiata AUBL/74 uzbrojona w działo o kalibrze 60 mm oraz dwupłaszczyznową stabilizację. Dzięki lekkiemu opancerzeniu jest to szybki i zwinny pojazd, który jest w stanie ostrzeliwać przeciwników ze snajperską precyzją nawet na długim dystansie.
  • Bf 110C-6: Modyfikacja niemieckiego Zerstörer wyposażona w uzbrojenie ciężkiego kalibru. C-6 wykorzystywane były podczas kampania francuskiej 1940 roku jako broń przeciwpancerna.

  • Fregata typu River: Fregata królewskiej marynarki eskortująca konwoje i zwalczająca okręty podwodne Państw Osi. Uzbrojona jest w działa o kalibrze od 20 do 102 mm, które będą bardzo skuteczne podczas walk z samolotami i niewielkimi statkami bojowymi.
  • Niszczyciel Yūdachi: Był częścią słynnego „Tokyo Express", który wykonywał nocne kursy na Guadalcanal. Uzbrojony jest w pięć dział kalibru 127 mm oraz dwie poczwórne wyrzutnie torped.

Wszystkie wymienione jednostki można dodać do swojego konta lub sprzedać innym graczom za pośrednictwem „Gaijin Market".

Wydarzenie wystartowało w piątek i potrwa do 26. sierpnia. Więcej o aktualizacji przeczytacie tutaj.

Źródło: Informacja prasowa

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości