Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Oba rozszerzenia Alan Wake 2 pojawią się w 2024 roku

A teraz mamy kilka szczegółów na temat obu.

HQ

Podczas gdy wielu z was prawdopodobnie dopiero zaczyna swoją przygodę z powrotem do Bright Falls w Alan Wake 2, a gra jest już dostępna na PC, PS5 i konsolach Xbox Series X / S, Remedy zaczął teraz udostępniać szczegóły na temat dwóch rozszerzeń, które zostaną zawarte w Expansion Pass gry.

Oba mają zadebiutować w 2024 roku, a jeśli chodzi o historię, którą opowiedzą, Remedy dał nam pomysł na to właśnie na stronie FAQ na stronie gry.

Dodatek 1 ma nazywać się Night Springs i mówi się, że gracze wcielą się w rolę "kilku znanych postaci ze świata Alana Wake'a", aby "doświadczyć niewytłumaczalnego w wielu samodzielnych odcinkach Night Springs, fikcyjnego serialu telewizyjnego osadzonego w świecie Alana Wake'a".

Z drugiej strony Expansion 2 jest znany jako The Lake House, a to eksploruje "tajemniczy obiekt położony nad brzegiem jeziora Cauldron założony przez niezależną organizację rządową w celu prowadzenia tajnych badań ... dopóki coś nie pójdzie nie tak. W tym rozszerzeniu gracze ponownie wcielą się w role Alana i Sagi Andersonów.

To wszystko na dodatek do Nowej Gry+, która pojawi się w tytule jako darmowy dodatek popremierowy w przyszłości.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, sprawdź naszą recenzję Alan Wake 2 tutaj lub poniżej.

HQ
Alan Wake 2

Powiązane teksty

0
Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.

0
Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

PUBLICYSTYKA. Przez Ben Lyons

Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur's Gate III, Alan Wake 2 i nie tylko prowadzą walkę, którą grę uważam za najlepszą w 2023 roku?Wczytywanie następnej zawartości