Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Nowy system map, dostosowywanie poziomu trudności i ustawienia wyświetlania na Xbox Series X w Starfield są już dostępne

Aktualizacja z 15 maja jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy gry.

HQ

Dla tych z was, którzy wciąż odkrywają gwiazdy, lub dla każdego, kto czeka na wprowadzenie znaczących zmian w Starfield, zanim wskoczą do gry, Bethesda właśnie wydała jedną z największych aktualizacji do tej pory.

Ulepszone mapy powierzchni są już dostępne, co oznacza, że jest mniej prawdopodobne, że zgubisz się, gdy jesteś na planecie. Istnieją również nowe sposoby dostosowywania poziomu trudności, takie jak możliwość zmiany twardego poziomu walki na ziemi i statku oddzielnie.

Do wersji gry na Xbox Series X wprowadzono również kilka dodatkowych ustawień wyświetlania, które pozwalają zmieniać liczbę klatek na sekundę, nadawać priorytet grafice lub wydajności oraz przełączać synchronizację pionową. Zapoznaj się z pełną listą zmian tutaj.

Starfield

Powiązane teksty

StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...Wczytywanie następnej zawartości