Polski
Gamereactor
wiadomości
Xcom 2

Nowe DLC do XCOM 2: War of the Chosen przedstawi wydarzenia między grą a jej prequelem

Tactical Legacy Pack wprowadzi również trochę broni i zbroi z poprzedniej części.

HQ

2K i Firaxis ogłosili nowe DLC dla XCOM 2: War of the Chosen, zwane Tactical Legacy Pack, które ukaże się 9 października na PC. Dodatek będzie darmowy dla wszystkich posiadaczy rozszerzenia War of the Chosen do 3 grudnia, 19:59 czasu polskiego.

Tactical Legacy Pack zaoferuje nowe tryby i historię osadzoną pomiędzy wydarzeniami z XCOM: Enemy Unknown a XCOM 2. Poniżej znajdziecie opisy najważniejszych nowych cech:

Nowe tryby rozgrywki:

Legacy Ops


  • Centralne Archiwum: grasz jako John Bradford i odkrywasz wydarzenia pomiędzy XCOM: Enemy Unknown a XCOM 2.

  • Ruch Oporu: tryb przypominający tryb przetrwania, w którym będziesz stawiał czoła wrogom w serii misji taktycznych ze zwiększającym się poziomem trudności.

Skirmish Mode: tutaj możesz stworzyć i przejść własną misję z różnymi ustawieniami (dowolnie zmieniasz mapę, drużynę, cel, wrogów itp.)

Offline Challenge Mode: pozwoli powtarzać ponad 100 wyzwań z War of the chosen

DLC wprowadzi również 28 nowych map, w tym zremasterowane mapy z XCOM: Enemy Unknown i XCOM: Enemy Within, które będą dostępne w Centralnym Archiwum. Poza tym w kampanii War of the Chosen będzie można odblokować broń i zbroje z pierwszej części, jeśli ukończymy tryb Centralne Archiwum. W grze pojawią się nowe możliwości personalizacji sprzętu, opcje fotograficzne oraz ścieżka dźwiękowa zaczerpnięta z prequela i oryginalnego X-COM: UFO Defense.

Po upływie darmowego okresu gracze będą mogli zakupić Tactical Legacy Pack za około 30 złotych. To jakie plany macie na następny wtorek?

HQ
Xcom 2
Xcom 2Xcom 2
Xcom 2Xcom 2Xcom 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości