LIVE
HQ
logo hd live | MultiVersus
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Balatro

   Nowa sensacja roguelike Balatro ma ocenę zmienioną z 3+ na 18+ z powodu obaw związanych z hazardem

   Wydawca gry, Playstack Games, twierdzi, że gra jest zdecydowanie przeciwna hazardowi.

   HQ

   Balatro to roguelike polegający na budowaniu talii, który obecnie przetacza się przez gry. Wydaje się, że pojawił się znikąd i od razu przyciągnął ludzi swoją wciągającą rozgrywką, stylem i nie tylko. W naszej recenzji przyznaliśmy mu 9 na 10 punktów, a inni krytycy zareagowali podobnie.

   Jednak ostatnio gra została wycofana z niektórych witryn sklepowych, a jej klasyfikacja wiekowa została zmieniona z 3+ na 18+, ponieważ najwyraźniej promuje hazard. Balatro to gra oparta na pokerze, w której musisz użyć swoich kart wraz z power-upami, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy, aby przejść do następnej serii wyzwań. Brzmi to bardzo podobnie do hazardu, ale jak powiedział Playstack Games w oświadczeniu, sama gra nie zawiera mechaniki hazardu.

   W Balatro jest wiele losowych elementów, takich jak karty, które dobierasz, ale nie jest to dokładnie równoznaczne z hazardem. Jeśli jest to branża, która zaciekle walczyła o oczyszczenie skrzynek z łupami z oskarżeń o hazard, nie możemy zrozumieć, dlaczego Balatro nagle jest atakowany.

   Balatro

   Powiązane teksty

   0
   Balatro Score

   Balatro

   RECENZJA. Przez Ben Lyons

   Pokerowy roguelike od LocalThunk mógł właśnie ukraść tytuł najlepszej gry niezależnej lutego.   Wczytywanie następnej zawartości