Polski
Gamereactor
wiadomości
Tales of the Shire

Nowa gra The Lord of the Rings będzie przytulną hobbicką przygodą

W końcu zjemy drugie śniadanie, biegamy z owłosionymi stopami i nie tylko.

HQ

Minął rok i trochę zmian, odkąd Take-Two i Wētā Workshop ogłosili, że tworzą razem grę Władca Pierścieni. Nie powiedziano nam wtedy zbyt wiele poza tym, że będzie to "tak różne od tego, co fani grali wcześniej". Teraz wiemy, dlaczego tak to ująli.

Dzisiejszy zwiastun ujawnia, że gra nazywa się Tales of the Shire i że w rzeczywistości jest to spółka zależna Take-Two, Private Division, która opublikuje ją w 2024 roku. Nazwa mówi wszystko, ponieważ gra Wētā Workshop The Lord of the Rings jest opisywana jako rozgrzewający serce, w którym doświadczymy przytulnego życia hobbita.

To w zasadzie wszystko, co powiedziano nam wprost, ale wideo zawiera odniesienia do Bywater, więc wygląda na to, że gra będzie rozgrywać się w tej wiosce. Do tego zdjęcia uroczych stworzeń, dużo jedzenia i łowienia ryb, a jest całkiem jasne, że w przyszłym roku naprawdę będziemy mogli żyć życiem hobbita. Tylko czas pokaże, czy oznacza to, że czeka nas coś podobnego do Animal Crossing, The Sims, Death Stranding lub czegoś innego na jeszcze nie określonych platformach.

Jaką grą masz nadzieję na Tales of the Shire?

HQ
Tales of the Shire

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości