Polski
Gamereactor
wiadomości
Caliber

Nowa gra od twórców World of Tanks

Caliber będziecie mogli sprawdzić już podcza tegorocznego Gamescomu.

HQ

Wargaming coraz śmieleje otwiera się na współprace przy nowych projektach, próbując tym samym zerwać z łatką "gości od jednej gry". Jakiś czas temu Joanna pisała dla Was o innym projekcie, który wspiera białoruski wydawca - Pagan Online zapowiada się na całkiem niezłego hack'n'slasha, a niedawno twórcy ogłosili datę premiery, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu (a konkretnie 27 sierpnia). Teraz przyszedł czas na zupełnie nowy projekt.

Caliber od rosyjskiego studia 1C Games będzie taktyczną strzelaniną trzecioosobową, w której wcielimy się w operatorów najsłynniejszych jednostek specjalnych z całego świata. Navy SEALs, Kommando Spezialkräfte, Specnaz czy GROM - to tylko kilka z dostępnych jednostek. Nie jest to pierwszy raz, gdy grę reklamuje się możliwością wcielenia się w członków oddziałów specjalnych. Wystarczy przypomnieć sobie Medal of Honor: Warfighter, gdzie w trybie wieloosobowym można było dostosować wygląd i uzbrojenie swojego żołnierza poprzez unikalne dodatki dostępne tylko dla operatorów danego kraju. Tutaj szykuje się coś podobnego:

"Każda część modeli postaci, od uniformów przez naszywki po uzbrojenie i akcesoria zostało oddane w najdrobniejszych detalach i zgodnie z tym, jak wyglądają poszczególne siły specjalne na całym świecie."

Rozgrywki będą prowadzone w czteroosobowych drużynach, gdzie każdy z członków, będzie się mógł wcielić w jedną z czterech dostępnych klas: szturmowiec, medyk, snajper i żołnierz wsparcia.

W Caliber będzie można zagrać podczas tegorocznego Gamescomu na stoisku Wargamingu, które w tym roku ma być bogate w niespodzianki.

HQ
Caliber
Caliber

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości