Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Ninjas in Pyjamas wprowadza ogromne zmiany w swojej drużynie Counter-Strike'a

Kilku zawodników zostało posadzonych na ławce rezerwowych, inni zostali zwolnieni, pozostawiając tylko dwóch aktywnych graczy.

HQ

Ninjas in Pyjamas skutecznie naciska przycisk resetowania dla swojego zespołu Counter-Strike 2. Po doniesieniach o problemach ze spójnością zespołu i serii rozczarowujących wyników, szwedzka organizacja zdecydowała, że dość tego i że potrzebna jest ogromna zmiana.

Ma to przybrać formę odsunięcia na ławkę trzech członków i zwolnienia dwóch kolejnych. Oznacza to, że w tej chwili aktywny skład NIP obejmuje tylko dwóch graczy, a jego zarząd nie ma analityka.

Zmiany spowodowały, że Daniel "djL" Narancic i analityk Thomas "haste" Dyrensborg wypadli z drużyny, a Kristian "k0nfig" Wienecke, Patrick "es3tag" Hansen i Danyyl "headtr1ck" Valitov zostali posadzeni na ławce rezerwowych, co oznacza, że w aktywnym składzie znajdują się teraz tylko Fredrik "REZ" Sterner i Alejandro "alex" Masanet.

Jeśli chodzi o powód wprowadzenia tej zmiany, NIP stwierdza: "Na początku sezonu jesiennego oceniliśmy zespół pod wieloma kątami i zidentyfikowaliśmy spójność zespołu jako czynnik, który zdecydowanie najbardziej wymagał rozwiązania. Jest to czynnik, którego fani z definicji nie mogą zaobserwować, ale który zrozumie każdy, kto kiedykolwiek grał w sport zespołowy: nazwij to wibracjami, jeśli wolisz. Kiedy atmosfera jest zła, cierpi na tym wszystko inne – tracisz kontrolę nad drużyną i musisz modlić się, aby ktoś wyskoczył, gra po grze.

"Żadna ilość ćwiczeń, treningu fizycznego, pracy umysłowej czy składów nie zastąpi zdolności do zaufania, że twoi koledzy z drużyny są z tobą, gdy przegrywasz 10-2 i przegrywasz rundę pistoletową, lub że kierownictwo zespołu będzie cię wspierać, jeśli przegrasz trzy kolejne rundy. Nasza pierwsza partia zmian dotyczyła bezpośrednio tego czynnika i zauważyliśmy natychmiastową poprawę."

Jeśli chodzi o przyszłość, NIP dodaje: "Za kilka miesięcy nowa drużyna Ninja powstanie z popiołów, a cały zespół pracuje z jasnym celem, który napełnia nas nadzieją na przyszłość".

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości