Polski
Gamereactor
artykuły

Netflix: Co obejrzeć w lutym 2024 r.

Oto, co powinieneś sprawdzić w usłudze przesyłania strumieniowego przez cały luty.

HQ

Styczeń był fantastycznym miesiącem dla nowych dodatków do Netflixa, ale co drugi miesiąc roku ma w zanadrzu dla subskrybentów? Luty przynosi listę nowych, ekscytujących oryginalnych programów i filmów, a także listę istniejących projektów, na które fani mogą się gapić, a my wybraliśmy filmy i programy telewizyjne, na które powinniście zwrócić uwagę.

Ale zanim do tego przejdziemy, krótkie zastrzeżenie: oparliśmy nasze wybory na dodatkach Netflix UK, więc upewnij się, że sprawdzasz lokalnie, aby uzyskać dokładne informacje dotyczące Twojego regionu.

Seriale telewizyjne:

Deadwater Fell - 7 lutego

David Tennant jest głównym bohaterem serialu BBC, który opowiada o wstrząsającej zbrodni, która wstrząsa wiejską szkocką społecznością.

Jeden dzień - luty 8

To jest reklama:

Oparty na powieści Davida Nichollsa dramat romantyczny opowiada o dwójce młodych ludzi, którzy obiecują pozostać w kontakcie po spędzeniu razem nocy z okazji ukończenia szkoły.

Kochanek, prześladowca, zabójca - 9 lutego

Ten kryminalny serial dokumentalny opowiada o mechaniku, który spotykając się z kobietą w Internecie, popada w obsesję, która wkrótce prowadzi do poważnego i przerażającego końca.

To jest reklama:

Awatar: Ostatni Władca Wiatru - 22 lutego

Aktorska wersja kultowego serialu Nickelodeon od Netflix będzie podążać za historią Awatara Aanga, który ma za zadanie opanować wszystkie żywioły, jednocześnie broniąc swoich przyjaciół przed niszczycielskim Narodem Ognia.

HQ

Formuła 1: Walka o przetrwanie (sezon 6) – 23 lutego

Szósty sezon prawdopodobnie najpopularniejszego sportowego serialu dokumentalnego Netflix ma obejmować wydarzenia z sezonu 2023 Formuły 1, jednocześnie przygotowując fanów do sezonu 2024, który rozpocznie się pod koniec miesiąca.

Netflix: Co obejrzeć w lutym 2024 r.

Kod 8: Część II - 28 lutego

Długo oczekiwana kontynuacja superbohaterskiego filmu akcji science-fiction. W tym filmie Robbie i Stephen Amell walczą o to, by pomóc młodej dziewczynie uzyskać sprawiedliwość, na którą zasługuje jej zamordowany brat.

Filmy:

November Criminals (2017) - 1 lutego

Ansel Elgort i Chloë Grace Moretz grają główne role w tym filmie kryminalnym o dwójce najlepszych przyjaciół, którzy prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa jednego ze swoich szkolnych kolegów.

Orion i Ciemność - 2 lutego

DreamWorks Animation powołuje do życia tę przygodę, w której młody chłopiec wyrusza w wielką podróż, a także fizycznie manifestuje swoje lęki.

Netflix: Co obejrzeć w lutym 2024 r.

Król Ryszard (2021) - 6 lutego

Ten nagrodzony Oscarem film opowiada o siostrach Williams oraz o tym, jak dorastały i były szkolone, aby stać się supergwiazdami tenisa. Był to również film, za który Will Smith zdobył swojego pierwszego Oscara, a wszystko to przed spoliczkowaniem Chrisa Rocka na scenie i wyrzuceniem go z Akademii za jego czyny wkrótce potem.

Netflix: Co obejrzeć w lutym 2024 r.

Green Book (2018) - 10 lutego

Viggo Mortensen i Mahershala Ali występują w tym wysoko ocenianym dramacie, który opowiada o życiu włosko-amerykańskiego bramkarza, który staje się kierowcą afroamerykańskiego pianisty klasycznego podróżującego po amerykańskim Południu w latach 60. Film ten zdobył wiele Oscarów, w tym dla najlepszego filmu w 2019 roku.

Dom na wynajem - February 10

Ten horror opowiada o właścicielce, która jest dręczona przez przerażającą sektę.

Gracze - 14 lutego

Gina Rodriguez przewodzi obsadzie, w której występują również Tom Ellis i Damon Wayans Jr. w tej komedii romantycznej o nowojorskiej dziennikarce sportowej, biegłej w przypadkowych randkach, która zakochuje się w jednym ze swoich celów.

Mój syn (2021) - 20 lutego

James McAvoy i Claire Foy grają główne role w dramacie kryminalnym o młodej rozwiedzionej parze, która poszukuje swojego zaginionego siedmioletniego syna, który został porwany z kempingu.Wczytywanie następnej zawartości