Polski
Gamereactor
artykuły

Netflix: Co obejrzeć w kwietniu 2024 r.

W żadnym wypadku nie jest to pracowity miesiąc, ale jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę.

HQ

Ostatni miesiąc był mega dla subskrybentów Netflixa, ponieważ streamer zadebiutował wszelkiego rodzaju ekscytującymi i interesującymi filmami i serialami telewizyjnymi, ale ten kwiecień to inna historia. Chociaż jest kilka ekscytujących projektów, na które można czekać, oferta jest znacznie słabsza niż widzieliśmy w przeszłości. Mimo to, aby zobaczyć, co przyniesie ten miesiąc, wybraliśmy najbardziej ekscytujące nowe dodatki zaplanowane na ten miesiąc, a wszystkie nasze typy opierają się na dodatkach z Wielkiej Brytanii.

Razem: Zdobywcy potrójnych koron – 2 kwietnia

Manchester City są obecnie drużyną do pokonania w światowym futbolu, po tym, jak klub Premier League wykonał niezwykle wymagające zadanie zdobycia potrójnej korony podczas kampanii 2022/23. W ciągu jednego sezonu Man City wygrał Premier League, FA Cup i Champions League, a ten dokument daje nam wgląd w ten sezon oraz próby i udręki, z którymi borykał się zespół.

HQ

Akta Niewyjaśnionego - 3 kwietnia

My, ludzie, uwielbiamy wymyślać spiski na rzeczy, których nie potrafimy do końca wyjaśnić logiką i nauką. Ten nowy serial dokumentalny bada niektóre z najdziwniejszych i najbardziej niezwykłych zdarzeń i zaginięć, jakich ludzkość kiedykolwiek doświadczyła.

To jest reklama:

Ripley – 4 kwietnia

Prawdopodobnie jesteś raczej zaznajomiony z The Talented Mr. Ripley, ponieważ postać ta była w przeszłości gwiazdą różnych filmów i adaptacji, z których najsłynniejszym jest prawdopodobnie ujęcie Matta Damona w latach 90. Fleabag Andrew Scott nadaje teraz własną wersję postaci w tej nowej adaptacji tej historii, która pojawi się w czarno-białym formacie telewizyjnym.

HQ
To jest reklama:

Parasyte: The Grey – 5 kwietnia

Pochodzący od twórcy Train to Busan, Parasyte: The Grey to najnowszy projekt telewizyjny Yeon Sang-Ho. Ta seria horrorów jest adaptacją mangi Hitoshi Iwaaki, w której ludzie toczą wojnę z niezidentyfikowaną pasożytniczą formą życia, żywią się ludzkimi żywicielami i wysysają ich siły dla własnych złowrogich i niejasnych celów.

HQ

Miarka – 5 kwietnia

Ten dramat ma na celu opowiedzenie jednego z najgłośniejszych wywiadów, jakie kiedykolwiek wyemitowano w programie BBC Newsnight. Scoop widzimy Gillian Anderson wcielającą się w prezenterkę wiadomości Emily Maitlis, która przygotowuje, a następnie przeprowadza wywiad z księciem Andrzejem (granym przez Rufusa Sewella) po zarzutach, że rodzina królewska była powiązana i zaangażowana w niesławny i oskarżony Jeffrey Epstein.

HQ

Woody Woodpecker jedzie na obóz - 12 kwietnia

Słynny i zwykle kłopotliwy Woody Woodpecker powraca i szuka nowego domu w Camp Woo Hoo. Miejscowy inspektor zagraża jednak planom Woody'ego, który zapuści nowe korzenie, co bez wątpienia doprowadzi ich do konfrontacji na wszelkiego rodzaju rodzinne figle i szalone zajęcia.

Rebel Moon – część druga: Bliznożerca – 19 kwietnia

Sequel science-fiction Zacka Snydera ma być w tym miesiącu dużym nowym dodatkiem Netflix,The Scargiver w którym Kora grana przez Sofię Boutellę rozpoczyna kampanię zemsty na imperium. Ten film rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się Child of Fire i widzi, jak obsada powtarza swoje role, aby uzyskać więcej pełnych akcji kosmicznych przygód pełnych stylu zwolnionego tempa, a wszystko to w kreatywnych i tętniących życiem światach rozsianych po całej galaktyce.

HQ

Łowca miast – 25 kwietnia

Ta aktorska adaptacja japońskiej mangi opowiada o utalentowanym strzelcu wyborowym i kobietach, którzy łączą siły z siostrą swojego zmarłego partnera, aby zbadać jego nienaturalną śmierć. Ten serial ma na celu dostarczenie surowego japońskiego dramatu kryminalnego, a wszystko to doprawione elementami komediowymi i mnóstwem akcji.

Dead Boy Detectives – 25 kwietnia

Najnowszy z serii seriali aktorskich dla nastolatków, Dead Boy Detectives, opowiada o dwóch nastoletnich duchach, które postanawiają pozostać w świecie żywych, aby rozwiązywać zbrodnie i tajemnice dla swojej nadprzyrodzonej klienteli. Jednak gdy na ich drodze pojawia się potężny przeciwnik wiedźmy, sprawy stają się znacznie bardziej skomplikowane dla duetu.Wczytywanie następnej zawartości