Polski
Gamereactor
wiadomości
Need for Speed Heat

Need for Speed Heat jeszcze w tym roku

Nowy NFS jest... po prostu "jest".

HQ

Serię Need for Speed zna każdy, nawet jeśli dana osoba nie jest graczem, nie śledzi na bieżąco wiadomości, to obok "morderczego" Call of Duty, FIFy czy Mortal Kombat, to właśnie ta seria prawdopodobnie obiła mu się o uszy. I chyba właśnie do nich skierowany jest Need for Speed: Heat, którego zwiastun dzisiaj opublikowano.

Twórcy dość wyraźnie odwołują się do starszych - czyli tych lepszych, bo wiadomo, kiedyś to było - odsłon cyklu, takich jak Underground czy Carbon, co powinno ucieszyć fanów. Ucieszy ich również to, że powraca klasyczny tuning czy jeszcze bardziej klasyczne, gangsterskie wyścigi rodem z filmu "Szybcy i Wściekli" z 2001 roku. Możliwe, że jestem już za stary, ale ten zwiastun nie prezentował nic ciekawego tak naprawdę. Zlepek starszych odsłon cyklu upakowanych w nową grafikę.

Za grę odpowiada po raz kolejny Ghost Games, które wcześniej stworzyło Need For Speeda (tak, to ten bez fikuśnej nazwy czy cyferki w tytule) i Need for Speed: Payback. Obie gry nie są zbyt dobrze wspominane; pierwszą okrzykniętą mianem "niudanej podróbki Undergrounda", zaś druga oberwała za lootboksy do spółki z drugim Battlefrontem i Middle-earth: Shadow of War. Jak ten czas leci, prawda? Nie wiadomo jeszcze czy i tym razem w grze pojawią się skrzyneczki z kartami lub inna forma mikropłatności. Możliwe, że nadchodzący Gamescom przyniesie jakieś nowe wieści.

A, no tak, najważniejsze. Premiera Need for Speed: Heat już 8 listopada na wszystkich wiodących platformach oprócz Switcha.

Need for Speed Heat
HQ

Powiązane teksty

0
Oto oficjalna okładka Need for Speed Heat

Oto oficjalna okładka Need for Speed Heat

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Pięć dni temu EA i szwedzki deweloper Ghost Games w końcu ogłosili nową grę z serii Need for Speed, z podtytułem Heat. Need for Speed Heat ukaże się zatem 8 listopada i,...Wczytywanie następnej zawartości