Polski
Gamereactor
wiadomości
Saints Row

Najnowszy zwiastun Saints Row pokazuje więcej zwariowanej rozgrywki w gangach

Populacja Santa Ileso to naprawdę niezwykła grupa.

HQ

Jeśli nie widzieliście jeszcze zbyt wiele z gry, reboot Saints Row, który ma się ukazać jeszcze w tym miesiącu, zapowiada się na dość niezwykłe doświadczenie wojny gangów. Choć pozornie bardziej ugruntowana niż ostatnie części poprzedniej serii, ta gra jest nadal pełna wszelkiego rodzaju zwariowanych wydarzeń i dziwacznych postaci, a najnowszy zwiastun przeglądu rozgrywki wykonuje świetną robotę, pokazując to bardziej szczegółowo.

Tutaj dowiemy się jeszcze więcej o różnych gangach, które znajdują się wokół Santa Ileso, a także trochę więcej o załodze, z którą będziesz rozrywać ulice. Oczywiście wszystko to odbywa się w typowy dla Saints Row sposób z dużą ilością eksplozji, kolorów i chaosu. Możesz to wszystko sprawdzić poniżej.

HQ

A jeśli chodzi o to, kiedy możesz sam zanurzyć się w Saints Row, gra zadebiutuje na PC, PlayStation i Xbox 23 sierpnia 2022 roku.

Saints Row

Powiązane teksty

0
Rząd ŚwiętychScore

Rząd Świętych

RECENZJA. Przez Marie Lijegren

Spędziliśmy trochę czasu w pustynnym miasteczku Santa Ileso, w reboocie klasycznej serii akcji Volition.Wczytywanie następnej zawartości