Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły
Mario Kart 8 Deluxe

Najlepsze i najgorsze z Mario Kart 8 Deluxe's Booster Course Pass Wave 2

Jakość rośnie i wspaniale jest widzieć ją w każdym aspekcie.

HQ
HQ

Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass Wave 2 pojawił się w ramach rozszerzenia (które jest bezpłatne dla subskrybentów Nintendo Switch Online + Expansion Pack), które da tytułowi 48 dodatkowych utworów w latach 2022-2023. Wielką niespodzianką w tej drugiej fali jest to, że istnieje zupełnie nowy tor, podczas gdy reszta nadal używa Mario Kart Tour i innych byłych gier Mario Kart jako swojej bazy. Podobnie jak w przypadku pierwszego, od teraz sprawdzimy, w co możemy grać online i w trybie lokalnym.

HQ

Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass Wave 2 Tory

Puchar rzepy


  • New York Minute (Mario Kart Tour)

  • Mario Circuit 3 (Super Mario Kart)

  • Pustynia Kalimari (Mario Kart 64)

  • Waluigi Pinball (Mario Kart DS)

To jest reklama:

Propeller Cup


  • Sydney Sprint (Mario Kart Tour)

  • Snow Land (Mario Kart: Super Circuit)

  • Wąwóz Grzybów (Mario Kart Wii)

  • Sky-High Sundae (Nowość - Mario Kart Tour)

Nowy utwór! Antygrawitacja! I świetny skok dla paralotni! Sky-High Sundae to pierwszy całkowicie oryginalny utwór w ramach Booster Pass, ponieważ poprzednie (nigdy wcześniej nie widziane w formie konsolowej) pochodziły z MK Tour. To ekscytujące na teraźniejszość, a tym bardziej na przyszłość, ponieważ drzwi są otwarte na bardziej oryginalne i nowe doświadczenia, które zostaną wydane ręka w rękę z grą mobilną, ponieważ wydanie tego utworu w wersji free-to-play zajęło tylko kilka dni.

To jest reklama:
Mario Kart 8 Deluxe

Niemniej jednak tylko moje szczęście, ponieważ Sky-High Sundae jest najgorszym kursem z tej fali i prawdopodobnie z całej gry. Jest całkowicie inspirowany Fall Guys, nie tylko ze względu na przytłaczającą kolorystykę, ale także ze względu na sam projekt poziomu. Jest to kolejny owal (mamy już Baby Park i Excitebike Arena) z platformami do skakania z bardzo krótkim czasem reakcji i dużym niebezpieczeństwem upadku, czy to przepaści, czy na niższy kurs o niższej jakości. Niemniej jednak jazda nie jest zabawna, a granie w nią online również nie jest prawdziwą bitwą. Dodatkowo, szyna pośrednia, która na początku wygląda jak przeszkoda, daje nieoczekiwany impuls, który jest wizualnie dziwny.

Zmieńmy nasz ton. Po co coś psuć, skoro jest w porządku. Taka jest filozofia według Waluigi Pinball, jednego z kultowych utworów tej serii, który w końcu powrócił. Jest tak, jak pamiętasz, z tymi połączonymi krzywymi i tymi piłkami gotowymi do zniszczenia twojej gry w dowolnym momencie. Nintendo dołożyło wszelkich starań, aby zremasterować oprawę wizualną, pozwalając nam docenić ją zarówno podczas jazdy, jak i oglądania. Satysfakcjonujące jest spojrzenie poza nos samochodu i obserwowanie skręconych krzywizn na horyzoncie, które czekają na Ciebie pod tym flipperem. To bardzo dobre dopasowanie do innego żądanego utworu z przeszłości; Pustynia Kalimari, która stała się bardzo popularna w MK7 po Mario Kart 64. Ten remastering został zainspirowany już przerobionym kursem na telefony komórkowe, w którym wchodzisz przez szyny pociągu, ale zyskuje trzecie okrążenie, aby dać mu więcej życia pomimo jego wielkiej prostoty.

Sydney Sprint jest również niezwykle wysokiej jakości. Nie wiedziałem o tym, ponieważ nie jestem graczem wersji mobilnej i jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego, co oferuje. Po pierwsze, ponieważ łamie wiele kwadratowych projektów, które prezentują inne kursy miejskie (tak, ulice są takie, ale to fikcja), co czyni go bardziej zróżnicowanym napędem niż ten oferowany w Tokio, Paryżu i Nowym Jorku. Równie ważne jest piękno jego miejskiego krajobrazu, przesiąkniętego wodą i przyrodą, zwieńczonego popularnym budynkiem Opery, który jest przekraczany bez namysłu. Wręcz przeciwnie przychodzi mi do głowy z New York Minute, który przypomina klon pozostałych dwóch z DLC Wave 1 i dlatego jest nudny. Jest uratowany dzięki wspaniałemu wybuchowi przez Central Park i wesołej melodii.

Mario Kart 8 Deluxe

Pod koniec tego przeglądu istnieją inne trzy kursy, które są bardzo różne. Mario Circuit 3 jest dla miłośników prędkości, jazdy i szybkich okrążeń, jak to zawsze było, i dlatego będzie miał swoje grupy wspierające i przeciwne. Snow Land wygląda bardzo prosto, ale jest raczej atrakcyjnym utworem dzięki aktualizacjom wizualnym, a także nadaje intensywności walce z kilkoma grzybami, co zawsze jest interesujące dla rozgrywki online. A Mushroom Gorge nie jest ani wielki, ani zły, jego funkcją jest zadowolenie milionów graczy Wii, ale nadal jest to ból w szyi, ponieważ efekt odbijania grzybów jest oferowany okropnie. Jest to taki bummer, że w pierwszych dwóch falach są dwa tory z grzybami.

Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass Wave 2 pozostawia mnie z przyjemnym smakiem w ustach, nawet lepszym niż pierwszy. Ponieważ istnieje wiele genialnych kursów, co jest świetne, a ponieważ styl techniczny pracy jest o krok lepszy. Jest mniej poczucia szybkiej konwersji z telefonu komórkowego na konsolę, z większą ilością szczegółów technicznych z podstawowej gry i mniej tanimi teksturami. Dlatego szkoda, że nowy i wyczekiwany tor, Sky-High Sundae, zawodzi.

Negatywnym punktem jest to, że online wygląda teraz jak Mapy Google, ponieważ "losowy" system wybiera tylko sugestie z DLC, a ludzie ich wymagają. Biorąc pod uwagę, że trzy z czterech miejskich są tak podobne między nimi (a Ninja Hideway jest mniej więcej taki sam), tęsknię za różnorodnością, którą oferowali inni i które są teraz zapomniane, takie jak Wild Woods, Music Park lub Tick-Tock Clock.

Mario Kart 8 Deluxe

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości